2737
2734
عنوان

پس همسایه مون فوت شد

800 بازدید | 45 پست

آقای همسایه حدودا ۳۶سالشه و با مادرش زندگی میکنه و از خانومش که مادر همین پسربود جداشده.

واز خانوم دومش یه بچه داره که از اون خانوم هم جدا شده.

و با یه خانوم نامزد میشن که بهم میخوره نامزدیشون.

خودش مرد خیلی خوبیه ومادرش هم خیلی خیلی خوبه و تقریبا همه به خانوادشون احترام ویژه میزارن.

حالا واسه مراسم از روز اول خاکسپاری وتا الان که هفته پسرش هست زن اولش به همراه شوهر و فامیل شوهر.زن دوم همراه مادر و خواهراش و نامزدی که نامزدیشون بهم خورده بود باخانواده همه خونه این آقا هستن. نمیدونم چرا نمیتونم وضعیت موجود رو درک کنم  

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودش گیج نمیشه این همه زن گرفته وطلاق داده من سرگیجه گرفتم

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
2740

پسره چند سالش بود 

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله

منم نتونستم درک کنم

آرتروز مغزی نخاعی گرفتم😐

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
یاد مرگ وحشتناک همسایه خودمون افتادم استغفرلله

همسایه ی ماحدودایه سال پیش به خاطرخصومت شخصی فوت کردهنوزکه هنوزمیام خونه ی پدری فک میکنم اون همسایه میادبیرون 

پایان هدف آخرخرداد