2737
2739
عنوان

ی خانوم تا آخر عمر میتونه مجرد بمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 33 پست

چندتایی داشتیم و داریم اطرافمون . اول که همه حقوق ثابت داشتن یعنی شاغل بودن و از نظر درامد و خونه تامین . این اصل مهمیه ولی سن که بالا میری یکم تنهایی ازارشون میداد و این که اخر عمر که نیاز به حمایت داشتن یکم سخت شد براشون وگرنه در مجموع زندگی بدی نداشتن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم برادر زاده ام همیشه باهام بود زندگی مستقل داشتم ولی چن سالیه ازدواج کردم کاش زودتر ازدواج میکردم زندگی متاهلی به نظر قشنگتر از مجردیه یکی خاطرتو بخواد و حس ارزشمندی بهت بده بهتر از دوس پسریه که یه روز هست و دیگه نیست 

2728
2740

مامانبزرگ دوستم ۳ تا پسر داره

منتهی تنهاست و پرستار داره

پس داشتن شوهر و فرزند به کارش نیومده😅

بالاخره تنها مونده

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

ازدواج یک انتخابه نه یک هدف یا اجبار 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

ممکنه آدم ازدواج کنه بازم به دلایلی توی پیری تنها باشه

ولی قطعا دلیل نمیشه آدم ازدواج نکنه

این جزو  طبیعی ترین نیازهای انسانه که انیس و مونس داشته باشه

دوستی حرام و ... هم جز ضرر چیزی برای آدم ندارن

عزیزم منم برادر زاده ام همیشه باهام بود زندگی مستقل داشتم ولی چن سالیه ازدواج کردم کاش زودتر ازدواج ...

آره اما باید طرفو بخام و بهش حس داشته باشم ک جرات نمیکنم کسیو ب زندگیم راه بدم

ازدواج سنتی بدم میاد