2733
2734

زدنش از نزدنش خیلی بهتره

قیمتش فکرکنم بالای ۲ باید باشه

فکرکنم مطب متخصص زنان باید داشته باشن و خودشونم تزریق میکنن

ای ایران ای مرز پرگهر❤️ای خاکت سرچشمه ی هنر❤️دور از تو اندیشه ی بدان❤️پاینده مانی و جاودان❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی داروخونه ها دارن یا هلال احمر قیمتش اگه خارجی باشه برای سه دوز 9میلیون بودالبته پارسال 

ایرانیشو نمیدونم 

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
2731

اگه بالای ۴۵ سالی فایده نداره.

ولی تو سنهای کمتر اگه بزنی خیلی خوبه. نمیدونم از کجا باید تهیه کنی. شاید داروخونه ها هلال احمر

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
۳۰سالمه

بزن. عالیه. فردا رو کی دیده

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
2740