2737
2734

هیچی حالمو خوب نمیکنه نمیدونم چ مرگمه چند ساله دنبال کار دولتی بودم نشد که نشد دلم کار میخاد کار خوب اصلا نمیدونم به چی علاقه دارم که برم دنبالش هر چی هست از این حالتی که هستم بدم میاد همش خودمو با خانمای شاغل فامیل مقایسه میکنم احساس حقارت میکنم اصلا این خانه دار بودن داره دیونم میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو خونه سرگرمی درست کن 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2738
کاش ی راهی بزارین جلو پام بخدا دعاتون میکنم بنظرتون وقتمو بزارم بورس خارجی یاد بگیرم خوبه

نهههههه اصلا اونم توی این شرایط

ببین خواهرانه بهت میگم نمیدونم چقدر معتقد هستی ولی این جور پول ها چون زحمتی بابتش کشیده نشده باد آورده است و پول باد آورده رو باد میبره

البته عذر میخوام فقط نظرمو میگم کسی اگر معتقد نیست با احترام ریپلای نکنه 🙏🙏🙏🙏🙏

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
اما خانه داری کار سخت و پر مشغله ایه اگه کامل انجام بشه عزیزم چرا فک‌میکنی خانمای شاغل از تو سر ترن

چون اطرافیان خیلی خیلی تحویل میگیرن شوهرمم مدام منو مقایسه میکنه با زنای شاغل اخه واقعا من درسم خوب بود قسمتم کار دولتی نشد

باورت میشه نمیدونم چ مهارتی ی روز میگم خیاطی ی روز میگم برم رنگ مو ولی حس میکنم بورس یاد بگیرم موفقت ...

ببین اگر برون گرا هستی برو سمت کارهای آرایشگاهی 

ولی اگر درون گرایی خیاطی خوبه

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱