2737
2739
عنوان

کیا بیشتر از یبار عاشق شدند

122 بازدید | 10 پست

۲۷ سالی ک خدا بهم عمر داده تا حالا یدونه دوس پسر نداشتم انقدر از ازدواج و مردا بدم میومد مردا برام جذاب نبودند

تا اینکه امسال یه پسری به دلم نشست و سخت عاشقش شدم وقتی فهمید بی محلم کرد پسم زد اون حسی به من نداشت

حس میکنم دیگ نتونم عاشق هیچ مردی شم

کیا بیشتر از ییار عاشق شدند؟؟؟؟

این عشق نیس... عشق با طولانی مدت بدست میاد شما فقط روش کراش زدی...

من 5 سال تو یه رابطه بودم واقعا عاشقش بودم ولی خودمم بهم زدم باهاش و با هر کی وارد رابطه میشم دیگه مث اون عاشقش نیستم فقط دوس داشتن سادس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همچین عاشق بشی که بگی این کی بود

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
من بالای هفت بار.یکشون هنوزم ته دلمه اما نمیخوام بهش فکرکنم همسرم بهترش هست

خوبه حداقل با خودت صادقی. بعضیا همچین جانماز آب میکشن. انگار هرکی با ازدواج باید کلاً دمانس بشه

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
2738
خوبه حداقل با خودت صادقی. بعضیا همچین جانماز آب میکشن. انگار هرکی با ازدواج باید کلاً دمانس بشه

خیلی ب دلم بود اما نمیشد باهم زندگی کنیم رازهامو میدونست رازهاش میدونستم...ولی...همسرم جوری دیگه میخوام من پیش مرگش بشم در این حد دوسش دارم

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
خیلی ب دلم بود اما نمیشد باهم زندگی کنیم رازهامو میدونست رازهاش میدونستم...ولی...همسرم جوری دیگه میخ ...

الهی خدا هیچوقت هیچوقت نذاره بینتون فاصله بیوفته.

انشاالله تا ابد با هم خوشبخت باشید.