2733
2734
عنوان

هرکی خاطره ای از امامزاده محمد حسن یا مومد حسن داره بیاد تعریف کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی‌دونم بخدا دلم شکست اشکام میاد اگه حاجتمو  رو بده  میرم پابوبسش💔

قربون دلت برم ..پس ب قول خودت شک نکن این تاپیک اتفاقی نبود..بهش توسل کن ..یچیزی بگم دلت قرص شه اونی ک جاده اونجا رو اسفالت کرده دو تا دختر فلج داشته ک از دور شفاشون داده..پس از دور هم حاجت میده

برای سلامتی امام زمان یه صوات بفرست🙏
میخوام برم هفته اینده ولی همه میگن الان سرده پس کی برم

منم طرف استان مرکزی هستم شباش و دم غروب سرده البته اونجا سردتره ولی اگه رفتی با دل مهربونت منم یاد کن و ازش بخواه حاجتم رو بده فعلا خودم نمیتونم برم 

2731
منم طرف استان مرکزی هستم شباش و دم غروب سرده البته اونجا سردتره ولی اگه رفتی با دل مهربونت منم یاد ک ...

حتما میرم و همه نی نی سایتیارو دعا میکنم حتماااااااا

شرط دانشگاه رفتن و بچه دارشدنه رفتن به  اونجاست؟

نه عزیزم شرطی نیست دلی و بیشتر اعتقاد داشته

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️

[QUOTE=335777151]عجب صاحب کرامت هستن ایشون هرچه باشه از نوادگان امام حسنه کریم اهل بیت علیهم السلام الهی آمین ☘️🌷[/QUOTE

اگ تا ب حال راجب ایشون نشنیدی ی سرچ بزن ببین چیا میبینی 

2706