2733
2734
عنوان

هرکی خاطره ای از امامزاده محمد حسن یا مومد حسن داره بیاد تعریف کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 76 پست

من ک قسمتم نشد برم خیلی هم دلم میخواد که برم ....

ولی عموهام با دوتا دوستاشون رفتن ی عموهام اصلا اعتقاد نداره هی مسخره میکرده تو راه برگشت موقع درست کردن چایی کل اب جوش ها ریخت رو شکم و دستش تا چندماه دستش بند بیمارستان بود ....خودش ک میگفت آه امامزاده منو گرفت

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای راس میگی من تهرانم

اصالتا لر هستی؟ من از مسیرش میترسم وگرنه خیلی دوسدارم برم ی بار دیگ

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️
2731
اصالتا لر هستی؟ من از مسیرش میترسم وگرنه خیلی دوسدارم برم ی بار دیگ

اره لرم ولی همسایمون رفته گفت مسیرشو اسفالت کردن عالی شده

برای سلامتی امام زمان یه صوات بفرست🙏
وای چه جالب

والا خواهر شوهرم شهریور رفت زیارتش دو هفته بعد از ده سال باردار شد 

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️
اره لرم ولی همسایمون رفته گفت مسیرشو اسفالت کردن عالی شده

لر کجا الیگودرز؟ 

به فا..ل نیک میگیرم چی نذر کرد 🥺 اسی اگه حاجت بگیرم کلی دعات میکنم  دعا کن دست خالی برنگردم

ایشالا حاجت روا میشی نگران نباش حاجت نگرفتن از ایشون محاله

برای سلامتی امام زمان یه صوات بفرست🙏
خدا رو شکر نواده کدام امام هستن

واقعیتش نمیدونم نمیدونمم گفتنش درسته یا ن ولی شنیدم شجرنامه ندارن 

2706