2752
2734
عنوان

شما نگران نیستید

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 28 پست

عه عادت نکردی؟ عجیبه چون ۹۹ درصد اخبار این کشور همیناس دیگه باید عادی شده باشه اگه یه روز این خبرا نباشه من تعجب میکنم و استرس میگیرم چون آرامش قبل طوفانه

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

برای چیزی که از اختیار من خارجه خودم رو دلداپس نمیکنم . بعدش هم بدترین حالت مگه جنگ نیست ؟ مگه پدر و مادرامون تو جنگ زندگی نکردن ؟ازدواج نکردن ؟ بچه دار نشدن ؟ بچه ها بزرگ نشدن ؟ پس اگر شرایط عوض بشه راهش هم پیدا میشه .مگه کرونا یه شرایط عجیب و خاص نبود ؟ راهش پیدا شد و گذروندیم حالا با استرس خودمون رو بکشیم چه فایده

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
چرت نگو دختر وجودت حتما یه ارزشی داشته که خلق شدی🤗

والا اینجوری ک من همه بیخیال میبینم مسخره شوخی میکنن والا اصلا فک کنم اینا واقعا مهم نیس براشون🙁☹یامن این حس میکنم 

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
از منظر ستاره شناسی تا ۲ هفته ی اینده فرصت برای درست کردن همه چی هست عین یه بمب تو دنیا بترکه که مرد ...

منم شنیدم بمب مغناطیسی و اینا رو.

ولی بیخیال.دلبستگی ای به دنیا ندارم.بچه هم ندارم.

مرگ مث ی خواب راحته.بخوابیم خلاص.

برای چیزی که از اختیار من خارجه خودم رو دلداپس نمیکنم . بعدش هم بدترین حالت مگه جنگ نیست ؟ مگه پدر و ...

ن تواین شرایط بحرانی ک مردم نون خوردنم ندارن ما بخودمون رحم نداریم و ایت شرایط سخت ک هست واقعا تواوج بیخیالی میدونی من چقدر نگران عزیزام دوستام ک توتهرانم هستم تهرانی ک اگه زلزله هم بیاد زیرساختای تهران خالی چیزی بشه فاجعه میشه نمیخوام بگم احساسی نیستم اما بیخیالم نیستم

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
والا اینجوری ک من همه بیخیال میبینم مسخره شوخی میکنن والا اصلا فک کنم اینا واقعا مهم نیس براشون🙁☹یا ...

خب تهش هر زندکی مرگه 

ما میتونیم با خوشی زندگی کنیم و بمیریم 

یا میتونیم به غصه زندکی کنیم و بمیریم 

مقصد یکی هست ولی اینکه چطور به مقصد برسیم متفاوته

در یک کلام اگه قرار نبود به دستش بیاری خدا هیچوقت فکرش رو توی دلت نمینداخت👌🏻🌟🌈
خب تهش هر زندکی مرگه  ما میتونیم با خوشی زندگی کنیم و بمیریم  یا میتونیم به غصه زندکی کن ...

حرفت درسته اما من نمیتونم نگران نباشم دست خودم نیس نسبت ب این چیزا سرکرونا واقعا همه اونایی ک بیخیالی گرفتن رفتن ناراحت شدم ولی دوره ما جون زیاد هست 💔