2737
2739

سلام😊

من از صبح فقط یه املت اسفناج خوردم

الان گشنم شد

بدون اینکه تو سفره رو نگاه کنم

رفتم دوتا تخم مرغ نیمرو کردم

اومدم بخورم

دیدم تو سفره نون نیست

فقط یه تیکه بود کپک زده بود

شامم که درست نکرده بودم

تو یخچالم فقط پنیر بود

مجبور شدم با نون کپک زده بخورم نیمرومو😅  

دل‌درد نگیرم فقط.. 

خداجون باور میکنی همه خنده‌هام مصنوعیه دلم یه خنده از ته دل‌میخواد یه خنده که خالص باشه توش غمی نباشه                     شاید با برگشتن دوباره اون منم  بتونم یبار از ته دل بخندم  همین بودنمو فقط به اون مدیونم اگه اون نبود شاید من الان تو این دنیا نبودم  کاش زودتر برگرده و یه خنده از ته دل مهمونم کنه🙂                                        

نون کپک زده سمیه کاش نمیخوردی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من چون شکموام هیچ وقت یخچالم خالی نمیشه همیشه دو سه تا بسته ساقه طلایی دارم .تموم نشده باید به جاش بخرم .همیشه شیر تو یخچال دارم نون تو فریز دارم . نمیدونم خوبه یا بد . آخه من راه به راه گرسنم میشه ریزه خواری میکنم

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2738
زنگ میزنم عشقم برام برگر بیاره

ببخشید ولی خیلی نابجا بود پستت

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
آبپز میکردی نمک میزدی میخوردی . 

دیگه نیمرو کرده بودم بعد فهمیدم نون نیست 

خداجون باور میکنی همه خنده‌هام مصنوعیه دلم یه خنده از ته دل‌میخواد یه خنده که خالص باشه توش غمی نباشه                     شاید با برگشتن دوباره اون منم  بتونم یبار از ته دل بخندم  همین بودنمو فقط به اون مدیونم اگه اون نبود شاید من الان تو این دنیا نبودم  کاش زودتر برگرده و یه خنده از ته دل مهمونم کنه🙂                                        
دیگه نیمرو کرده بودم بعد فهمیدم نون نیست 

نوش جووون .فدا سرت اما نون کپکی نخور مریض میشی . دفعه بعد نون گرفتی چندتاشو فریز کن 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

اره برای منم گاهی اینجوری پیش میاد اشکال نداره ببخشید ریپ زدم🤍

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡