2737
2739
عنوان

میخوام ظاهرم تغییر بدم🙂❤️‍🩹

177 بازدید | 19 پست

تو رو خدا نصیحت نکنید فقط راهنمایی کنید🙂

میدونم یعنی خیلییی شنیدم که لیاقت منو نداشته ولی خستم از این حرفا

همیشه از نچرال بودنم تعریف میکرد ولی رفت حالا نمیدونم اون دختره چه شکلی هم هستش یعنی ندیدمش

منی که حتی یه کاشت ناخن ندارم چون حالم با خودم و ظاهرم خوب بود الان خیلییی فکرای ترسناک زده به سرم

میخوام تغییر کنم ولی میترسم بعدا هم نتونم با ظاهر جدیدم کنار بیام

میخوام یکاری کنم از این شکل و شمایل بیام بیرون از این حال خراب دور بگیرم خب شاید بقیه خیلی زیباترن که وضع من اینه

ولی به خدا هرکیییی منو دیده دوست رفیق و...میگه مثل عروسک میمونی ولی دیگه حالم با ظاهرم با هیچیم خوب نیست

بنظرتون اول از چی تغییر رو شروع کنم راهنماییم کنید

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

خیلی وقته تموم شدیم ولییی هیچ وقت تا امشب احساس کمبود نکردم😭😭از خودم نارراضیم دیگه

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 نصیحت نکنیم چیکار کنیم دو دستی میخوای گند بزنی تو چهره و اینده ت به خاطر حرف کی!

بخاطر حرف نیست همه میگن قشنگی

ولی میخوام تغییر کنم 

2740
رنگ کن یکم جلو موهات و مژه بذار 

مژه هام خیلی بلنده همه میگن کاشته

بینی  لمینت  ژل و فیلر کاشت مژه

ممکنه بعدا نتونم با ظاهرم کنار بیام؟؟خیلی میترسم

خب باید ببینی تو صورتت چکارکنی خیلی تغییر میکنی 

مثلن من ی بینی عمل کردم و اکستنشن مژه زمین تا اسمون تغبیر کردم

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
هیچ کار نکن پس. حداقل یکی زشت باشه میگیم اعتماد ب نفس نداره حق داره شاید یکم بخواد تغیر کنه مثله خود ...

🙂عزیزم مطمئنم تو خیلی قشنگی

میخوام تغییر کنم از ظاهرم از زندگیم از همه چی بدم میاد

مگه من چی کم داشتم که تونست این بلا رو سرم بیاره اونی که میگفت خدای رو زمین منی

اونی که میگفت همه از خوشگلیت میگن😭😭از شخصیتت از ادبت