2733
2739

چهار ماهه از همسرم‌دورم خونه پدرمم میخوام یه سری چیزا اوکی شه جدا بشم

از نظر روحی خیلی ضعیف شدم دوستان خیلی 

بچه اخرم خواهر هام همه متاهل ان و من برگشتم با هه مشکلاتی ک ۸ سال با همسرم کشیدم خونه پدر مادرم برگشتم بالاخره 

پدرم همیشه حامیم بوده ولی این سری سر مشکلاتم خیلی حمایتم میکنه 

داشتن میرفتن مامان بابام مهمونی من خونه میموندم امشب نمیخوام تا جدایی رسمیم خیلی همه جا برم 

بنی میرم ولی بعضی جاها ک‌ سختمه نمیرم اخه همه سراغ شوهرمو مبگیرن جز یه تعدادی از فامیل ک‌سوال نمیکنن رو میرم

امشب داشتم پری میشدم از صبح دلم گرفته بود همش تو خودم بودم 

گریم گرفت عروبی بابام گفت الان تو نا خوش ای بریم ک اذیت میشی مامانم گفت نه بابا شام شو میپزه میخوره تنهایی  چیزیش نیس😂😂 

بابام گفت نه حالا اخر هفته ای ما هم داریم میریم مهمونی کارتشو داد گفت هر چی شام دوست داری بگیر فیلمم بذار واسه خودت حالشو ببر 

گفت دخترم صبح سر کار بوده حالا مام نیستیم شام چی میپزه یه نفره هر چی دمست داری گفت بگیر حالشو ببر 😁

داشت میرفتم گفت بیا به بابا یه بوس بده غصه گذشته هم نخور دنیا ک به اخر نرسیده... ینی یکی از بهترین لحظات زندگیم بود حس میکردم بعد مدت ها امید اومد تو قلبم 

خدایا همه پدر ها رو سلامت نگه دار 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

خواهشا نظر بدید با شرایط الانم ک خونه پدریمو و برگشتم اناق زمان مجردیم همون جور دست نخورده هست 

و مشکلیم ندارم 

بچه هم ندارم 

ممکنه اینده خوبی در انتظارم باشه بعد جدایی ؟ خیلییی با اون‌ادم زجر کشیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهشا نظر بدید با شرایط الانم ک خونه پدریمو و برگشتم اناق زمان مجردیم همون جور دست نخورده هست  ...

آره عزیزم چرا که نه،قطعا آینده درخشانی در انتظارته با وجود همچین پدرو مادری و خدا تمام زجرهایی رو که کشیدی برات جبران میکنه،آرزوی بهترینها رو براتون دارم

2728

منم تو شرایط شمام، ۴ ماه خونه پدرمم، ۱ ماه که همسرم کلا سراغی نگرفته، اونقدر اضطراب و بدبختی کشیدم که الان روزی ۴ تا قرص اعصاب میخورم. اگر خانوادم واسه طلاق پشتم بودن یه لحظه هم تردید نمیکردم. اما من مامانم یکم اذیتم میکنه، انگار دوست نداره دوباره من برگردم اینجا. 

اینکه خانوادت پشتتن، مطمئن باش خیلی راحت تر این روزا رو پشت سر می گذاری عزیزدلم

خواهشا نظر بدید با شرایط الانم ک خونه پدریمو و برگشتم اناق زمان مجردیم همون جور دست نخورده هست  ...

آره حتما

فقط مستقل شو و جایی روع به کار کن و درآمد داشته باش که موفق تر باشی

من بچه دارم،بچمو هم نمیخوام بهش بدم

سختم شده ،میترسم از طلاق

شوهرم بدرد نمیخوره

وقتی زندگیت هیچ روزنه امیدی نداره مطمئنا با جدایی بهتر میشی انشاءالله هر چی به صلاح و مصلحتت هست برات پیش بیاد حال دلم خوب نیست هر کی دوست داشت برام دعا کنه

به امید روزای بهتر❤
آره عزیزم چرا که نه،قطعا آینده درخشانی در انتظارته با وجود همچین پدرو مادری و خدا تمام زجرهایی رو که ...

ممنونم ازت گلم انشالله هیچ کس اذیت نشی تو زندگی مسترکی که با خزار ارزو واردش میشه 

2738
آره حتما فقط مستقل شو و جایی روع به کار کن و درآمد داشته باش که موفق تر باشی من بچه دارم،بچمو ه ...

شغل دارم

مستقل ینی خونه جدا؟؟؟ اخه بچه ندارم زیاد جالب نیس خونه جدا بگیرم اخه خواهر برادری کوچیک تری هم ندارم خونه پدرمم بزرگه بهشون چند بار گفتم خونه جدا بگیرم اونا کاری ندارن ولی میگن اخه عاقلانه نیس 

وقتی زندگیت هیچ روزنه امیدی نداره مطمئنا با جدایی بهتر میشی انشاءالله هر چی به صلاح و مصلحتت هست برا ...

من حتما دعا میکنم فقط بدون‌منم زیاد بار غصه مو به دوش کشیدم نمیدونم مشکلت چیه عزیزم ولی خدا بزرگه من از تنهایی تو‌خونه شوهرم زار ک‌میزدم تو جام شبا میگفتم خدایا کمکم کن اینقدر گفتم تا قوی شدم این قوت هم از خدا دارم 

نگران نباش 

نه منظورم خونه جدا نیست فقط شغل و درآمده که میگی شاغلم،پس عالیه 

اره دارم راضیم البته پاره ویت ولی کار مورد علاقمه شکر خدا 

فقط طلاق و افسردگیش کمی اذیتم میکنه 

خدا کمک کنه حل بشه 

و یه فوبیا گرفتم ک نکنه تا ابد تنها بمونم هیچ کیسی نباشه برای ازدواج 

با اینکه شرایط خودم و خانوادم خوبه از این ترس ها گرفتم 

منم تو شرایط شمام، ۴ ماه خونه پدرمم، ۱ ماه که همسرم کلا سراغی نگرفته، اونقدر اضطراب و بدبختی کشیدم ک ...

ای جان پس دقیقا شرایط منو داری چند سالته؟ بچه داری؟ 

ببین منم اوایل مادرم گارد داشت میگفت الکی جدا نشو این حرفا ولی پدرم منطقی تر بود کلا میگفت بهش فشار نیار این بره تحت فشار برگشته اذیتش نکن خلاصه مادرمم الان نرم شده اخه من وتقعا حالم تو اون خونه بد بود باهاش خیلیییی مشکل داشتم یه بار زنگ زد تو این چهار ماه اینقدر بد باهام حرف زدن مادرم شاهد بود داشتم سکته میکردم فشارم افتاپ تپش قلب گرفتم بعد اون گفت حق داری نمیشه اینجوری با ترس زندگی کرد 

ینی مطمان باش وقتی خدا بخواد و بفمن حق با تو شاید بهت راحت تر بگیرن 

شاغلی؟ بچه داری؟ 

الان خونه پدر مادرتی خواهر برادر دیگع هم داری؟ 

ای جان پس دقیقا شرایط منو داری چند سالته؟ بچه داری؟  ببین منم اوایل مادرم گارد داشت میگفت الکی ...

اره عشقم احساس میکنم شرایطمون مثل همه، منم پدرم مرد آروم و خوبیه و همیشه درکم میکنه و هوامو داره، ولی مادرم نه. اونروزم دوباره گارد گرفت و باهام بحث کرد، منم یهو زدم زیر گریه و گفتم با این سنم نه خونه زندگی دارم نه همدم، دردم واسه خودم بسه دیگه، هرچی به رو خودم نمیارم.

منم شوهرم از خونه بیرون کرد. تا هرچی میشد میگفت جمع کن برو خونه بابات، دفعه آخرم که خودش به زور منو آورد گذاشت اینجا. استرستو درک میکنم، منم همیشه اضطراب میگرفتم ازش. الانم که یه ماهه کلا ازش بی خبرم.

حتی باورت میشه انقدر احساس نمیکنم خونه اون، خونه منم هست که بخوام برم وسیله ای چیزی بردارم جرات نمیکنم از ترسم. همیشه برای همه چی باید از اون اجازه میگرفتم. خیلی کنترل گر و دهن بین خانوادش.

من متولد ۷۱ هستم. یه برادرم دارم که فعلا ازدواج نکرده.

اره عشقم احساس میکنم شرایطمون مثل همه، منم پدرم مرد آروم و خوبیه و همیشه درکم میکنه و هوامو داره، ول ...

بچه ندارم . فعلا شاغل نیستم، قبلا میرفتم سرکار که بهونه آورد و نذاشت برم. ولی دوباره باید برم که هم سرگرم شم و هم اینکه همش تو خونه نباشم که کانتکت پیش بیاد