2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چند وقتشه ؟

بچه من سه ماهشه رفلاکسش تازه داره کم میشه

هیچ درمانی نداشت میگن باید دورش بگذره

تازمانی هم که حالش خوب باشه و وزن گیریش خوب باشه دارو نمیدن

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

هیچ دارویی فایده نداره ، صبوری ، عمودی نگه داشتن طولانی 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

حتما حتما آروغ شو بگیر

اگه آب ماست بالا آورد میگن رفلاکس معده اسن باید ببری دکتر قطره میده

اگر پنیر بالا آورد خیلی خوبه تپل میشه و یعنی اینکه بدنش سالمه

بچه منم ۱۵ روزه اشه آروغ شو نگیریم بالا میاره

مثل اخرین روز شهریوره همه ترسم اینه بره بگذره دلم بانگاهش گلاویز شد چشاشو یه ان بست پاییز شد.
2738
۲۰ دقیقه عمودی نگهش دار،بعد هشت ماهگی دخترم خوب شد

چطوری میشه بیس دقیقه عمودی نگه داشت

من بیست دقیقه نگه میداشتم میذاشتم زمین دوبارهذگشنش میشد

خوابشم میپرید

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
تا بلندش میکنم بالا میاره اگ هم بالا نیارع تا چند دقیقه بعد بالا میاره حتی اگ عمودی باشه

عب نداره نترس حوصله کن

وزن گیریش خوبه؟