2733
2739

سلام دوستان عزیز

من داخل تاپیک های قبلیم در مورد ازدواج ک خانواده همسر و شرایط حاکم بینمون  توضیح دادم.اصلا اهل حاشیه نیستم و روی خودم خیلی کار کردم که دیگه با کارهای زشتشون ناراحت نشم مخصوصا الان ک دیگه دخترم بزرگم سه سالشه و خیلی درکش بالاست.حالا امروز عصر دخترم ازم پرسید مامان تو چرا پایین (خانه مادر شوهرم) نمیای با من و موندم ک حقیقت بگم یا یجوری بپیچونم که خوب ترجیح دادم بپیچونم چون حس کردم ممکنه چون کوچیک استرس بگیره ولی اگر دوباره بگه بپرسه چی بگم؟خانواده همسرم خییییلی ازشون دلم شکسته و هنوز هم به کارهاشون ادامه میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو هر وقت شما میرید پایین من کارای خونه رو انجام میدم

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
2731
2740
خانواده شوهر منم خیلی بدی در حقم کردن اما اصلا به بچه نگو تو روحیه اش تاثیر می‌ذاره تا ابد تو ذهنش م ...

ای کاش خانواده ی منم درک شمارو داشتن .وگرنه الان انقد مشکل روحی نداشتم

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
خانواده شوهر منم خیلی بدی در حقم کردن اما اصلا به بچه نگو تو روحیه اش تاثیر می‌ذاره تا ابد تو ذهنش م ...

آره دقیقا همینطوره اصلا راجع به اختلافاتتون به بچه چیزی نگید،چون باعث تنفر از خانواده پدری میشه و آسیب های بدی میبینه

ای کاش خانواده ی منم درک شمارو داشتن .وگرنه الان انقد مشکل روحی نداشتم

فدات شم خدا کنه بتونم مادر خوبی باشم و شما هم بتونی کنار بیای با تمام افکار آزار دهنده و رها بشی ازشون