2737
2739

سلام وقت بخیر 

فیزیوتراپیست هستم سوالاتتون در مورد اندام های حرکتی ، ورزش ها و نرمش ها و مشکلاتتون و...بپرسید تا جایی که بتونم کمک میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام من عطسه میکنم گاهی کمرم تیر میکشه دردش طوریه ک یک طرف لگن هست تا زانو هم میرسه الانم از زانو تا وسط های ساق پام هر چند ثانیه تیر میکشه این چ دردیه از وقتی باردار شدم بدتر شدم

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤حضرت علی علیه السلام🖤
2740
من کیست دارم ودیسک کمرشدیدهم دارم دکتربرام فیزیوتراپی نوشته ولی نمیتونم رو شکم بخوابم راه دیگه ای دا ...

سلام بستگی داره کیست توی چه قسمتی باشه خوش خیم باشه یا بدخیم خونریزی دهنده باشه یا نه و اندازش چقدر باشه ،حتما از پزشکتون سوال بکنید باهاش در میون بگذارید

اگر در ناحیه شکم و تخمدان باشه و بدخیم نباشه و البته کوچک، نرمش های سبک برای درمان بیرون زدگی دیسک موردی نداره

سلام بستگی داره کیست توی چه قسمتی باشه خوش خیم باشه یا بدخیم خونریزی دهنده باشه یا نه و اندازش چقدر ...

کبست اندومتریوز ۶سانتی باچسبندگی به تخمدانم خونریزی دهنده نبست ولی دیسک ناحیه دنبالچه کمرم خیلی اذیتم میکنه

2706