2733
2739
عنوان

خدایا به کیا بچه میدی:)

471 بازدید | 21 پست

سن مو نمیگم ولی زیر ۱۸ هستم با بچه ها خیلی جورم و حتی بازی میکنم اونا خم منو خیلی دوست دارن همیشه ۶ تا ۶ تا بچه میان پیشم امروز رفتیم فاتحه این بچه ها فمیل بودن دوتا شون اینقدر خوشگان اینقدر خوشگلن که نگو اینقدر مودب و قلب مهربونی دارن خلاصه بزرگه کلاس دوم کوچیکه دوسالش بعد این دختر بزرگه همشششش خواهر کوچیک شو میگرفت اصلا انگار نه انگار مامانی هست براش مادری میکرد بخدا(همیشه اینجوریه) تا این که دختر کوچولو شروع کرد گریه(ما دوروزه خونشونیم) بعد مامانش اومد داد زد سر بزرگه که بی عرضه نمیتونی از یه بچه نگهداری کنی میخواست بزنتش من نزاشتم یکی زد تو گوش کوچیکه بازم نزاشتم دوباره بزنه بخدا اینقدر دلم سوختتتت همیشه اینطوریه😢😭دخترا اینقدر لاغرن براش مهم نیست چیزی بخورن یا نه منم اومدم گفتم بیان پبیش خودم غذا میکردم دهنشون و همشم قربون صدقه شون میرفتم و ازشون تعریف میکردم بنده خدا بزرگه اعتماد به نفس زیر صفر خدایا به کیا بچه میدی

شرایط زندگیشون چطور بود؟ اخلاق شوهرش باهاش خوب بود؟ 

بعضی وقتا زنا زورشون به شوهرشون نمیرسه هر چی عقده و ناراحتی دارن سر بچه خالی میکنن 

خودش کجا بود که کوچیکه رو بزرگه مراقبت میکرد؟ شاغله؟ 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شرایط زندگیشون چطور بود؟ اخلاق شوهرش باهاش خوب بود؟  بعضی وقتا زنا زورشون به شوهرشون نمیرسه هر ...

اتافاقا شوهر خوبی داره .. نخیر ما فاتحه بودیم خودشم مهمون بود شاغل؟؟ خخخ  اگه غیبت کردن شاغلیه اره🤨

آخ چقدر مهربونی و دلسوز تر از مادرشون😑

😂

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
نگران نباش حتما مادرش اون لحظه عصبی شده  بعد ادن دیگه خسته شده ولی تو چند روز اونجایی برات شیری ...

این نیست بگم خستست یا چیزی خودشم مهمون بود... این که فامیله همیشه اخلاقش همینه همیشه اینجوری رفتار میکنه بار اولش نیست

2738
واقعا درکشون نمیکنم. مامان من با بی پولی و شوهری که ولش کرده بود به امون خدا و یه سر نمیزد بهمون هی ...

این همیشه اینطوریه داد میزنه و کتک شون میزنه من هیچ وقت قضاوت نکردم ولی واقعا این بار نتونستم

قضاوت نیست که جلو چشات زده حالا خدا میدونه تو خونه چه بلایی سرشون میاره.

بخدا برام مبکرد میاوردمشون پیش خودم اخه فداشون بشم چقدر مهربون بودن دوساعته تو فکرشونم همش میگم دوروز منم پیشش بودم بعدش چی😢