2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مهندسی چی خب؟ 

بعدشم الان برق شریف بخونی بیکاری در اینده 

دندون فعلا بهتره میتونی تو بیمارستان کار کنی بعد درست

معماریم بازارش کساده

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
ایران میخوای بمونی دندون خارج رشته های مهندسی البته باید تاپ باشی

خارج از ایران ک علوم پایه بخونه یا مهندسی فوق العادس

شیمی خیلی خوبه برای المان

اوسبیلدونگ میتونه بگیره

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
ببخشید یه سوال؛ قصدتون اینه ببینید دیگران چی رو انتخاب می‌کنن تا شما هم از روی نظر دیگران راهنمایی ب ...

نه منم خیلی فکر میکنم هر سه تاشو‌دوس دارم بخاطر همین میترسم که تصمیم اشتباه بگیرم

نه منم خیلی فکر میکنم هر سه تاشو‌دوس دارم بخاطر همین میترسم که تصمیم اشتباه بگیرم

می‌فهمم ولی برای انتخاب به نظرم این راهش نیست. 

چون احتمالا هر کس طبق معیارهای خودش نظرشو بگه. یکی به خاطر علاقش، یکی یه خاطر پولش، یکی به خاطر وجهه‌اش و ... .

چند سالتونه؟ چون دندون و مهندسی و ... به هم ربط ندارن، احساس کردم تازه می‌خواین انتخاب رشته واسه دبیرستان انجام بدین.

می‌فهمم ولی برای انتخاب به نظرم این راهش نیست.  چون احتمالا هر کس طبق معیارهای خودش نظرشو بگه. ...

من ۱۹ سالمه و واقعا هر سه تاشو‌دوس داذم تنها دلیلم تگه بخوام بگم از رشته دندون یه خورده میترسم چون با اکثر دندون پزسکا که حرف زدم میگن استرس خیلی زیادی باید تحمل کنی و همس مذور کنی معماری اشباع شده و حتما باید اولش سرمایه داشته باشی کخ بتونی بری جلو ‌و مهندسی هم مثل معماری یه اقای دکتر حرف خیلی خوبی بهم گغت گفت لحصه ای درد کشیدن خیلی بهتر از یه عمر پشیمونیه اگه مطمن باشم از خودم که میتونم درسای دندونو پاس کنم روحیمو نبازم میرم سمت دندون ولی مبگم فقط از این میترسم که اشتباه کنم خیلی حرف زدم با خیلیا ولی نتونستم خودمو قانع کنم بلخشید کع طولانی شد🙏💕