2733
2734
عنوان

بنظرتون اگزما دست هیچ وقت درمان نداره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 72 پست

دکتر بمن گفت اگه اگه ب مایع دست بزنی هزارتا روشم انجام بدی خوب نمیشی چنتا پماد داد گف شبا مخلوط کن بزن دستت بعد دستکش پلاستیکی کن دستت با چسب ناخوناتو ببند تا پماد ب خورد انگشتات بره بیرون رفتنی دستکش نخی کن دستت اینارا رعایت کردم خیلی بهتر شدم تا بهار ک شروع شده خارشش دستام شروع باز یکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۱۰ سال بود درگیر بودم. هردکتری رفتم صابون وشامپو ولوسیون وکرم دست ساز واینارومیداد

اخرش باتغذیه درستش کردم 

اب قلیایی بخور 

اصلا نباید بدنت اسیدی باشه  ماست وگوجه وچیزای سرد کم بخور 

اکثرا چیزای قلیایی بخور

بزن نت میاره لیست موادغذایی قلیایی رو 

ابلیمو طبیعی روبریز تواب بخور

2728

منم دارم چند سالیه 

از زمستون تا الان شدید شده خیلی اذیت میشم با بچه کوچیک

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
2740
اگه اینکارا رو که مبگم بکنی تضمین میکنم بعد دوسه روز خوبه خوب میشه  اولا به هیچ وجه نباید از م ...

گلم ت رو خدا جوابم بده الان خوب خوب شدی  دیگه نمیزنی کرم ترکیبی رو؟ 

خدایا کمکم کن.... 🙏
آب و گرد و خاک سمه،دکتر به من گفت حتی تو حموم هم نزار آب به دستت بخوره،گفت لباس میخوای پهن کنی دستکش ...

الان خوب خوب شدی واقعا هیچ پمادی هم نزدی؟ 

خدایا کمکم کن.... 🙏

مایع ظرفشویی رو فقط گلی استفاده کن بقیه اگر دیدی بو داره بدون که بدرد نمیخوره گوجه نخور رب گوجه نخور زردچوبه خوب نیست سیب زمینی خوب نیست کاکائو خوب نیست شکلات خوب نیست رعایت کنی خوب میشی در ضمن حین غذا رب انار بخور