2733
2734
بله من...خیانت کرد با بچه جدا شدیم

قبل ازدواج یعنی عاشق و معشوق بودید؟

یا بعد ازینکه ازدواج کردید؟

خب میشه خواهش کنم تعریف کنی بگی  قبلش چجوری بودید بعدش چیشد؟ چرا خیانت اصلا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
خیلی دیدم،اخریش امسال ۸فروردین جداشدن توافقی، با دوران دوستیشون۱۱سال گذشت،پسره کاری نبود

اینی که گفتی ۱۱ سال باهم بودن   خیلی عاشق و معشوق بودن؟

خب زنه چجوری با اینکه عاشقش بود خواست جدا بشه ازش؟  یکم باز تر اش میکنی تعریف کن راجبشون  جالب شد

خودم ۵ ساله جدا شدم تاریخ ازدواج و طلاقم یکیه خیلیم خداروشکر خوشحالم

قبل ازدواج عاشق و معشوق بودید ؟ چند وقت باهم بودید؟

و چیشد سرانجام به طلاق کشید؟

و چرا خوشحالی؟😥

میشه باز تر تعریف کنی خیلی مهمه

قبل ازدواج عاشق و معشوق بودید ؟ چند وقت باهم بودید؟ و چیشد سرانجام به طلاق کشید؟ و چرا خو ...

اره دوست بودیم بعد یسال ازدواج کردیم معتادو بداخلاق بود خونوادشم مزخرف بودن ی آدم دهن بین بود بنظرت خوشحالی نداره ک آزاد شدم 

اینی که گفتی ۱۱ سال باهم بودن   خیلی عاشق و معشوق بودن؟  خب زنه چجوری با اینکه عاشقش بود ...

2سال باهم دوست بودن،دختره از هر لحاظ سرترز پسره بود،خلاصه دختره با خانوادش درمسون گذاشت واونام قبول کردن وخلاصه عقد کردن،سال۹۴هم عروسی کردن،ولی متاسفانه مسره باسنش گشاد بود وهیچ جوره اهل کار تبود،دختره مغازه پوشاک زد و پسره هیچ جوره کنارش نبود،حتی وقتی واسه خرید نیومد بازار تهران خرید،ماشین خرید دختره حتی گواهینامه نمیگرقت پسره واین راننده اون شده بود،پسره حتی دیپلم ردی بود با بدبختی دختره کمک کرد تا دیپلمش گرفت بعد با نفوذ پدرش براش کار اداری جور کرد،ولی پسره گفت من نمتونم۷صب بیدار بشم،تو کارخونه براش کار اکی کردن گفت کار صنعتی سخته،نگهبانی جور کردن گفت شب بیداری سخته،کندو براش خریدن خودشون گفت ازین کارا خوشم نمیاد،خلاصه یه بی هنره بی خاصیت بود،دایم الکی میگه من مریضم هی میره ازمایش و...هیچیشم نیست،

امسال طاقت دختره تموم شد ورفت،گفت من حس نمکنم یه مرد کنارمه که بهش تکیه کنم،بچه بتونم بیارم از کسی که مسیولیت پذیر نیست،کار بیرون،کاره خونه ،همه چی بامنه،دوسش دارم وخواهم داشت ولی دوس داشتن به تنهایی کافی نیست برای زندگی،توافقی جدا شدن

من دیدم ضربالمثالش .امضاء ام هستش

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
دوران نامزدی،هیچی یک جروبحث معمولی،حتی واسه اینکه پسرم بره خاستگاری رگشو زده بود،عشق پوشالی

خب الان سعنی خود پسر اتون  نمیخادش؟ یا  دختره داستان درآورده ؟

اره دوست بودیم بعد یسال ازدواج کردیم معتادو بداخلاق بود خونوادشم مزخرف بودن ی آدم دهن بین بود بنظرت ...

نه بهم بگی خیلی عاشقش بودی؟  یا صرفا دوسش داشتی؟

یعنی عاشق و معشوق بودید؟ بعد چند سال زندگی اتون از هم پاشید؟ ایا نمیتونستی خیانت اش بب ...

اون دیدم عاشقم شد اومد خواستگاری و.. بعد چند وقت من عاشقش شدم..

من دیر فهمیدم نگو یه چند وقت بعد ازدواج شروع کرد خیانت و.. دقیق نمیدونم چندسال فک کنم یک سال اینطور شایدم از قبل چون آدم درونگراییه نمیگه..

نمیتونم بگم بخشیدم سعی میکنم باهاش کنار بیام..

2706