2733
2734
 رابطه هم باهم ندارید یعنی؟ ببخشید میپرسما میگم شاید اینجوری حس بهتون برگرده

چرا داریم ولی من حس برده جنسی دارم و حالم بهم میخوره ازش 

اگه ریپلایی میزنم نظرمو میگم ، اگرم ریپلایی نمیکنم یعنی در حدی نیستی که جوابتو بدم ، پس خودتو خسته نکن 😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی دختر تو این ۴ سال نمیدونسته عشقش معتاده؟😥 چجور بعد ازدواج فهمیده بوده؟

تو اون مدت نبود توی دوران ازدواج کم کم معتاد شد....با ادمهایی ک رفت و امد داشت متوجه شد ادمهای سالمی نیستن و از اعتیاد بعضیاشون مطلع بود

2731
خب قبول نکن دیگه  یعنی اونم حسی بهت نداره؟ عزیزم چرا از لحن ات متوجه میشم هنوز دوسش داری ...

هرجور راحتی فکر کن ،،🙃

اگه ریپلایی میزنم نظرمو میگم ، اگرم ریپلایی نمیکنم یعنی در حدی نیستی که جوابتو بدم ، پس خودتو خسته نکن 😂
 وای دوتایی که گفتی عاشق و معشوق بودن زن و مرد که جدا شدن؟😥 اونیکه گذاشت رفت یعنی چی یعنی ...

اره اون اولیه خانوادهاشون راضی نبودن ازدواج کنن با عشق ازدواج کردن

دومیم وقتی شوهره رفت زنه طلاق گرفت

اره اون اولیه خانوادهاشون راضی نبودن ازدواج کنن با عشق ازدواج کردن دومیم وقتی شوهره رفت زنه طلاق گر ...

اون دومیه  شوهره یهو زندگیش ول میکنه میره؟😥 یعنی خبری ازش نمیشه؟

خب یعنی میگم یه فرصت بهش بده یعنی هیچ جوره نمیخواییش؟

به هییییچ وجه

اگه بهت خیانت نکرده مستحق یه فرصته  جدی میگم و خواهرانه

لایق هیچی نیست دیگ ،فرصت هامو دادم تموم شده

خب طلاق کاری ندارم  چون اکثرا طلاق میگیرن برام سوال بود کساییکه قبل ازدواج عاشق و معشوق ب ...

منم موردی رو که گفتم ازدواج بعد از چند سال عشق و عاشقی و داستان بود عزیزم 

باز هم چند مورد عشق و عاشقی داشتیم جدا شدن