2737
2734

خودم مشکلی ندارم اما وقتی میبینم ملت خیلی چییتان پیتان کردن دلم میخاد عوضششش کنم  برای کراشششش بودن خیلی سادستتتتتتتت(فان)

ولی خب خودم ساده زیستو دوست دارممم

یکی از دوستام حضوری منو دید گفت چیه توی عهد قاجار گیرکردی یکم تغییر بده ب خودتت(عمل و این داستانا)ن ک دوست نداشته باشما شرایطشو ندارم اما ب شرتیط فعلیم راضیم اگ ملت بزارنننن

چیجوری بیتفاوت باشمم؟

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  

منم هییچ دستکاری نکردم خودمو

راضی هم هستم

یه مادر و یه‌همسر زیبا هستم🤪🤪😜😜

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم هییچ دستکاری نکردم خودمو راضی هم هستم یه مادر و یه‌همسر زیبا هستم🤪🤪😜😜

ای جانمم

من خیلی مورد تمسخر قرار میگیرم اصلا روحیم خراب میشه

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
والا من ۲۵ سالمه  مجردم هستم  نچرال نچرالم  آرایش هم خیلی کم میکنم  چون خودم ...

من خیلی مورد تمسخر قرار میگیرم 

ادامای دورم خیلی از شعورشون استفاده نمیکنن