2733
2739

پسرم ناسازگاره اذیتم می کنه حرف گوش نمیده درساشو نمیخونه همش درخواست داره خودشو با دوستاش مقایسه می کنه لپ تاپ میخواد دوچرخه دنده ای گوشی و ..   والا دیگه خسته شدم از دستش الان قبل خواب کلی گریه کرد که باید برام پرنده بخرید اول گفتم بعد امتحانات ولی میگفت باید همین فردا بخرید من دیگه جوابشو ندادم ولی اعصابمو داغون کرد با گریه ها و پا کوبیدنش روی تختش نمیدونم باید چه رفتاری داشته باشم چیکار میکنید شما لطفا راهنماییم کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از الان صبر کردن یادش بده بابت صبوری بهش جایزه بده  نه شنیدن یادش بده

چطوری باید اینکارو بکنم پسر کوچیکم ۵ سالشه خیلی منطقی و آرومه اون بهش می گفت انقدر گریه نکن مشقاتو که نوشتی برات میخرن

من به پسرم یاد دادم  هر درخواستی ازکسی داره آماده نه شنیدن هم داشته باشه و ممکن اونچه انتظارش ...

لطفا راهنمایی کن چطوری باید آموزش بدم بهش 

ما هر درخواستی ازش که رد کنیم یا تعویق بندازیم بشدت واکنش نشون میده 

2740
چطوری باید اینکارو بکنم پسر کوچیکم ۵ سالشه خیلی منطقی و آرومه اون بهش می گفت انقدر گریه نکن مشقاتو ک ...

خواسته هاش تندتند اجابت نکن 

وقفه بنداز 

مثلا اسباب بازی میخواد

بهش بگو باید صبرکنه 

باید مثلا چندجا قیمت بگیرم چه میدونم از هرجایی نمی تونم بخرم چون گران 

باید صبرکنی 

باید لمس کنه همه چی حاضر آماده نیس

خواسته هاش تندتند اجابت نکن  وقفه بنداز  مثلا اسباب بازی میخواد بهش بگو باید صبرکنه&nbs ...

بیشتر مواقع این کارو می کنیم ولی خیلی بی منطقه خییییلی وقتی چیزی میخواد باید همون روز فراهم بشه وگرنه اعصاب و روانمون و بهم میریزه 

لطفا راهنمایی کن چطوری باید آموزش بدم بهش  ما هر درخواستی ازش که رد کنیم یا تعویق بندازیم بشدت ...

خوب نشون بده

نترس ازش 

باید بفهمه با جارجنجال به خواسته ش نمی رسه وراهش این نیس

من به پسرم گفتم اگر گیر بده و لج کنه 

امکان نداره براش اون چیز بخرم 

واقعانمی خرم 

اما وقتی صبرکرده بجای یه خواسته ش

دوتا خواسته ش همزمان براش عملی می کنم

بهش باج نده

باید همینکارو بکنم از این به بعد براش توضیح میدم که باید صبر کنه و اگه داد و بیداد راه بندازه کلا کنسل میشه 

باید بی اعتنایی کنم با یه اعصاب فولادی