2733
2739
عنوان

دلم گرفته و با چشم پر از اشک اومدم اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 81 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس از‌کجا‌می‌فهمه دکتر؟ از قیافه گفته؟ ببرش متخصص‌گوارش کودکان  من‌پسرم‌هر‌وقت دندون‌بخواد درب ...

فقط لوزه سوم از قیافه تشخیص داده میشه که به دختر منم تا صورتش رو دید گفت لوزه سوم داره بردم متخصص تایید کرد والا بقیه بیماری ها با معاینه دقیق و آزمایش مشخص میشه 

دختر منم ۴ ماهگی مشخص شد سنگ کلیه داره و تا یکسالگی ادامه پیدا گرد بعد اون ۲ سالگی افتاد پیشونیش بخی ...

الهی مادر بودن واقعاً سخته. بچه من که همیشه مریضه. توی خونه یه شعار داریم که این فسقلی روز بدون دارو نداشته 

خدای مهربونم، تویی خالق هستی ای مهربانترین مهربانان.
2728

اگه خارش مقعد داشته و بی میلی و ضعف بدن ،با همین موارد هم پزشک میتونه انگل رو تشخیص بده ،طبق تجربه ای که سر پسرام داشتم عرض میکنم خدمتتون 

❤️تو ماهی ومن ماهی این برکه ی کاشی.‌.......اندوه بزرگیست زمانی که نباشی❤️
فقط لوزه سوم از قیافه تشخیص داده میشه که به دختر منم تا صورتش رو دید گفت لوزه سوم داره بردم متخصص تا ...

بنظرت بچمو ببرم یه آزمایش کلی؟ همش مریض و ضعیفه. کلا بدغذاست. الآنم که چن هفته هست رسماً هیچی نمیخوره . با هوا فتوسنتز می‌کنه 

الهی مادر بودن واقعاً سخته. بچه من که همیشه مریضه. توی خونه یه شعار داریم که این فسقلی روز بدون دارو ...

دختر منم تا ۴ سالگی همه ش مریض بود انقدر شربت اموکسی سیلین خورده بود پوست استخوان شده بود تا اینکه لوزه سومش رو عمل کردیم از این رو به اون رو شد اشتهاش باز شد قشنگ غذا خورد دیگه مریض نشد  

یعنی ممکنه بچه منم تیروئید داشته باشه؟

ای امان از دل مادر 🥲

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2740
بنظرت بچمو ببرم یه آزمایش کلی؟ همش مریض و ضعیفه. کلا بدغذاست. الآنم که چن هفته هست رسماً هیچی نمیخور ...

بله حتما ببرید یه دکتر درست حسابی و بگید آزمایش بنویسه حتما یه موردی هست که این بچه اینجوری بد غذا شده

دختر منم تا ۴ سالگی همه ش مریض بود انقدر شربت اموکسی سیلین خورده بود پوست استخوان شده بود تا اینکه ل ...

عجب. طفل معصوم 

اگه خارش مقعد داشته و بی میلی و ضعف بدن ،با همین موارد هم پزشک میتونه انگل رو تشخیص بده ،طبق تجربه ا ...

خارش مقعد نه نداشته ولی باقی علایم رو‌بله

بله حتما ببرید یه دکتر درست حسابی و بگید آزمایش بنویسه حتما یه موردی هست که این بچه اینجوری بد غذا ش ...

بله درسته

عزیز دلم ممنون از وقتی که گذاشتی . من همچنان تو قسمت اولی که گفتی هستم و همش با مریضیهای مختلف بچم د ...

سلامت باشید، همچنین انشاالله 🌹

دقیقا درکت میکنم.. پسرم ۶،۷ سالش که شد، خودبه خود درست شد.. به اندازه رشد کرد، قد کشید (دکتر که می‌بردم بهش شربت زینک میدادن، تموم که میشد خودم میگرفتم میدادم بهش، برای همین شکر خدا رشد قدش خوب بود) 

اصلا نگران نباش، اتفاقا بی خیال که بشی، خیلی بهتره.. 

اما حتما پیش یه متخصص ببر که با آزمایش تشخيص بده و بعد دارو بده

سلام عزیزم ان شالله بلا به دور باشه . شما مادری باید آرامشتو حفظ کنی میدونم ناراحتی و استرس گرفتی ول ...

یک دنیا ممنونم از شما عزیزم. انشاءالله