2733
2739
عنوان

دارم خفه میشم از دلتنگیش...

169 بازدید | 21 پست

دارم خفه میشم از دلتنگی کسی که دوسش دارم..

یهو خیلی دلتنگیم به اوج میرسه میگم گور بابای همه چی بهش پیام بدم .همین ک میرم تو صفحه چتش یهو به خودم میام میگم دختر غرورت چی پس؟بمیری هم نباید بری سراغش.ولی دارم خفع میشم از دلتنگی 🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرت رو گرم کن

دله دیگه لامصب زورش از عقل بیشتره

ولی عادت که کنی سمتش نمیری

هر وقت دل تنگ شدی یاده بدی هاش بیوفت 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
2731

چرا جدا شدین خب🥺

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2738
سرت رو گرم کن دله دیگه لامصب زورش از عقل بیشتره ولی عادت که کنی سمتش نمیری هر وقت دل تنگ شدی یاده ...

کاش میشد گریه کنم خالی بشم .نمیدونم چرا گریم نمیاد.فقط میریزم تو خودم یه قطره اشکمم نمیاد.حس میکنم قلبم تیر میکشه 

اصلا با هم نبودیم.غیر مستقیم ابراز علاقه کردیم و صحبت میکردیم یه مدت .بعد دعوامون شد قهر کردیم 

خب چطوری دلت تنگشه خاطره ای ک نداری زیادم ک باهاش نبودی

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡