2737
2734
عنوان

لوازم آرایشی و بهداشتی

47 بازدید | 5 پست

دوستان من چند سال لوازم آرایشی و بهداشتی نخریدم 

الان می خوام یه ست کامل بخرم

لطفا معرفی کنید

اگه آنلاین شاپ خوب هم سراغ دارین معرفی کنید

یه بغل عشق و بوس

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان

کرمپودر لورال یا استی لادر اینا قول کاورن و برای مراسم 

غیره مراسم سیسی فارماسی ، ریمل یورن یا بل 

لیپ‌گلاس رژلب شیگلم ازین جدید که اومده و رنگای گوشتیه

رژگونه هم سلیقه ایه ولی باز مایع بهتره

کرمپودرم اصلشو گیر اوردی بگیر و الا که ضرر برا پوست

🌙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ریمل اسنس صورتی بخر ژل ابرو الوورا خط چشم کالیستا کرمپودر استفاده نکن بجاش ضدافتاب رنگی بخر

مرسی عزیزم

هایلایت چی بگیرم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
2731
کرمپودر لورال یا استی لادر اینا قول کاورن و برای مراسم  غیره مراسم سیسی فارماسی ، ریمل یورن یا ...

عزیزم مداد اینا و هایلایت ابنا چی بگیرم

از آنلاین شاپ خاصی می گیری

عزیزم مداد اینا و هایلایت ابنا چی بگیرم از آنلاین شاپ خاصی می گیری

هایلایتر من استفاده نکردم ولی مداد بل خوبه مشکی و مخملی باشه، ن والا هرسری از یه جا یه سری از دی جی کالا گرفتم خوب بود بد نبود ولی رنگ رژ اینا یهو یکم تفاوت داره با تصویر درحد ی دو درجه تیر و روشنتر

🌙