2737
2734
عنوان

دکتر پوست اهواز

70 بازدید | 20 پست

سلام کسی دکتر پوست خوب تو اهواز سراغ داره بگه ؟؟خداییش تبلیغ نزارید حلال نمیکنم .

پوست صورتم  چند وقته خیلی خشک میشه و جای لک و جوشم داره واسه همین خشکیش حس میکنم داره چروک میشه 

و نمیدونم چه روشی خوبه واسش و چه دکتری برم خوبه لطفا بگیدددد

دکتر احسان امیدیان من چند بار پیششون رفتم راضی بودم عزیزم

دکتر آرش ایوبی هم خیلی تعریفشونو میکنن اما خب نوبت دهیشون خیلی سخت هست

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پروفایلو و جالپرو تزریق کن سمت فیلر و چربی نرو اصلا تا حد امکان مزوژل تزریق کن عالیه ضدآفتاب خوب و آبرسان کلینیک استفاده کن بعد دوسه ماه لایه بردار وارد روتینت کن عالیه ویتامین سی سرمش بعدش هم هر ماه برو فیشال 

یعقوبی و ایوبی که فکر کنم دیر نوبت بدن ولی فوق العاده  ماپار هم زیاد شنیدم  تدین هم خوبه ...

یعقوبی ایوبی فک کنم فقط بازاریابی‌شون خوبه تاحالا ندیدم کسی خودش انجام داده باشه بگه خوب بوده فقط همه میگن شنیدم

یعقوبی ایوبی فک کنم فقط بازاریابی‌شون خوبه تاحالا ندیدم کسی خودش انجام داده باشه بگه خوب بوده فقط هم ...

نه من پیش دوتا رفتم 

جوری بودن که نوبت دوم منو بعد ۶ماه دادن ولی فوق العاده بودن 

و کامل درمان شدم

2740

تو اینستا سرچ کن زیباییگرام به فنگلیش اون خانمه زینا تو اهوازه یدونه میترا بود بیوتی تراپیست بسیار کار بلد اون تو اهوازه خیلی بیوتی تراپیست های خوبی داره ولی درکل مزوژل تزریق کن آبرسان کلینیک بزن روزی سه چهار بار پوستت قوام گرفت لایه بردار بیار تو روتین بعدش ویتامین سی یه شب هفته ای یکبار دوبار اکتیو مناسب 

کدوم بهتره پروفایلمو یا جالپرو ؟ خودتون انجام دادید ؟ کارشون چیه

خوشگلم ببین اگه هزینه ش برات مقدوره اول دوماه پشت سر هم پروفایلو بزن بعد می‌ره سالی یکبار بعدش هم سه ماه یکبار اینا یا حتی دیرتر جالپرو بزن فیلر و چربی نزن بدتر پوست افتاده میشه بعد یه مدت فیشال برو بگو آبرسانی عمیق می‌خوام اسم خاصی داره یادم نیست ولی خودمون میدونن پیش میترا و زینا برو بیشتر میترا کاربلدن حسابی . آب زیاد بخور دتاکس واتر درست کن آبرسان زیاد بزن ضدآفتاب خوب کرم دور چشم