2733
2739
عنوان

یعنی خدا بهم فرصت داده؟

397 بازدید | 33 پست

من باید یه کاری و انجام میدادم که خیلی ضروری و مهم بود بعد اونو انجام ندادم. بقولها پیچوندم.

یه فرصت دیگه داده شد که من اونکارو انجام بدم منم یه جورایی اداشو در اوردم و به دروغ گفتم که انجام دادم.

و الان همه فکر میکنن من اونکارو انجام دادم در حالی که الکیه.

بعد واسه اینکه وجدان خودمو راضی کنم  با خودم گفتم  اگه یک بار دیگه فرصتش پیش بیاد حتما انجام میدم (چون میدونستم همچین چیزی غیر ممکنه)

ولی امروز صبح که گوشیمو دیدم ، یه نوتیف اومده بود و به طرز غیر قابل باوری دوباره اون فرصت به من داده شده برای بار سوم در حالی که به صورت روتین فقط ۲ باره!!!

اینو بگم حق الناس نیست یه کاری برای خودم واسه خودمه. ولی از زیرش در میرم.

حالا انجامش بدم یا نه؟

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط بگم بدون که قطعا خیری توش هست که این فرصت پیش میاد برات .. البته نمیدونم اون‌کار دقیقا چیه

کلا هر کاری رو که شیطان همش میاد وسوسه میکنه که انجامش ندی و به تردید میندازتت برو همونو انجام بده چون برات خیلی خیر و برکت داره و شیطان میخواد جلوی اون خیر رو برات بگیره

2740

اگر کار خوبیه بله انجام بده 

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
فقط بگم بدون که قطعا خیری توش هست که این فرصت پیش میاد برات .. البته نمیدونم اون‌کار دقیقا چیه کلا ...

ممنون حرفاتون بهم ارامش داد🙂

من میدونم چیومیگی . انجامش بده من پارسال تجربشو داشتم پشیمون میشی اگ نکنی برا تاپیکمم گزارش بزن مرسی

حالا ما مشت کنجکاو که چیه انقدر شک برانگیزه

و خدایی که در این نزدیکیست  
من میدونم چیومیگی . انجامش بده من پارسال تجربشو داشتم پشیمون میشی اگ نکنی برا تاپیکمم گزارش بزن مرسی

میدونین؟😐🙂

گزارش زدم!