2733
2739

همونم که گفتم رو همکارم کراش زدم لباسشو باهام ست میکرد

از کسی شنیدم که رل داره یه روز هم مرخصی گرفته بود انگار پیش رلش رفته بود دیگه بیخیالش شدم نگاهش نکردم اون ولی هی نگاه میکرد بهم بااینکه هنوزم هول میشم از نگاهش ولی دیگه از فکرم بیرون میندازمش اون کسی که میخام نیست فقط در حد یه حس ساده بود که اونم قسمت من نیست مبارکه رلش باشه 🥲گفتم بیام بگم اونایی که میگفتن اگه دیدیش تعریف کن اینم آخر قصه مون

تقصیر خودته با یه نگاه جوگیر شدی..

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم تو محل کارم یکیو دوست دارم هرچقدر میگم ولش کن نمیتونم همش بهش فکر میکنم🥲یبار درخواست داد گفتم نه چون بدرد هم نمیخوریم اما خیلی دوسش دارم چیکار کنم اصلا از ذهنم بیرون نمیره🥲

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

طرف شوهرشه ازش دوته بچه داره باز مطمئن نیست دوسش داشته باشه با یه نگه حالی به حالی نشو وگرنه اذیت میشی

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
منم تو محل کارم یکیو دوست دارم هرچقدر میگم ولش کن نمیتونم همش بهش فکر میکنم🥲یبار درخواست داد گفتم ن ...

فکرکنم راهش اینه با یکی دیگه وارد رابطه بشیم یکی که ازون بهتره 

2738
طرف شوهرشه ازش دوته بچه داره باز مطمئن نیست دوسش داشته باشه با یه نگه حالی به حالی نشو وگرنه اذیت می ...

دیگه مهم نیست من سر کسی رقابت نمیکنم انشالله خوشبخت بشه

دیگه مهم نیست من سر کسی رقابت نمیکنم انشالله خوشبخت بشه

ان شاء الله یه لایقش نصیبت بشه 

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
فکرکنم راهش اینه با یکی دیگه وارد رابطه بشیم یکی که ازون بهتره 

چقدر حس بدیه 😭

فک کن از صب تا شب منتظرم فقط پنج دقیقه بیاد ببینمش صداشو بشنوم هرروز به امید دیدنش میرم وقتی تا شب نمیاد اونقدر افسرده میشم🥲از دیشب دنبال اینم پیجشو پیدا کنم عکساشو بیینم

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
چقدر حس بدیه 😭 فک کن از صب تا شب منتظرم فقط پنج دقیقه بیاد ببینمش صداشو بشنوم هرروز به امید دیدنش ...

عشق تو محل کار واقعا چیز مزخرفیه هرروز میبینیش بد عادت میشی بدتر ازین اصلا وجود ندارع

عشق تو محل کار واقعا چیز مزخرفیه هرروز میبینیش بد عادت میشی بدتر ازین اصلا وجود ندارع

دقیقا