2733
2739

مریض چی

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

در کل بیین

با چیزی من میبینم

باید ببینی طرفت کاری هست یا نه

نشسته باباش خرجش بده یا خودش خرجش میده

و اینکه خرج کن واسه تو هست یا نه

پول میاد دستش واسه تو می‌خره یا نه

لطفن هم بهش نگو نخر و فلان

برعکس خرید خیلی ذوق کن و خوشال شو😁

زندگی در گذرست و آدمی رهگذر 
2740
یه بنده خدایی که در شرف ازدواجه و حال روحیش بده

اهااان

حتمااااا حال روحیشو درمان کنه اول وگرنه هم خودشو بدبخت کرده هم بنده خدارو

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
عالی بود ممنون از پیشنهادت عزیزم 👏👏کاملا موافقم 

و رفتار طرف با خانوادش به خصوص مامانش دقت کن

اگه احترام نگه می‌داره و .‌. بدون پس نسبت به ت هن همینه چون کسی عزیزتر از مادر واسه پسرا نیست عموما

زندگی در گذرست و آدمی رهگذر 
و رفتار طرف با خانوادش به خصوص مامانش دقت کن اگه احترام نگه می‌داره و .‌. بدون پس نسبت به ت هن همین ...

اگر بیش از حد کارای مادرشو انجام بده یعنی وابسته ست ؟

یعنی کساییکه متاهل هستن ،کمک فکری بدن که بعد ازدواج چه چیزایی دیدن که باید قبل ازدواج بیشتر بهشون تو ...

آها

اخلاق...یعنی اعتقادات و اقتصاد اونقدر مهم نیس که اخلاق مهمه

با خوار و مادرش مهربونه؟

توی خونه کمک میده؟

برای مادرش خرید میکنه؟

مادرش رو اینور اونور میبره؟

پرخاشگری میکنه یا نه؟

صبرش چطوره؟ میتونه فردا پس فردا که مثلا خانمش باردار شد دو ساعت توی مطب متخصص زنان پا به پاش منتظر بشینه یا اعصاب نداره؟

ترجیح میده با خانواده بره مسافرت یا رفقا

و خیلی چیزای دیگه

کاربر قدیمی ام...یعنی خیییلی قدیمیا  اون موقع که اغلب کاربرا نمیدونستن نی نی سایت چی چی هس.