2737
2734

بشدت افسردگی دارم نگین برو مشاور و اینا نمیتونم اگه راهی دارین بگین کلاس هشتمم این دویال معدلم شده ۱۷ نمیدونم اصلا قراره چه رشته ای برم فقط میخورم میخوابم ۸۰ کیلو وزنمه از درس بدم میاد از همههه چییی متنفرم همه چی درس و قبلا دوست داشتم قبل افسردگی ولی بعد اون متنفر شدم و تمرکزم از دست دادم همش میگم نکنه کارتن خواب بشم😭😭😭 وای تروخدا راهی دارین بگین بدون  مشاور و قرص بخدا ثوابه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره عزیزم اراده فقط اراده کن عزمتو جزم کن اول به فکر کم کردن وزنت باش با ورزش وپیادهروی شروع کن بعدشم بالاخره ازیع شغلی خوشت میاد دیگه اونو به عنوان هدف انتخاب کن بر و جلو تو میتونی وحتما موفق میشی انشالله

2738

سلام 

شما اول باید ریشه ی افسرگیتون رو پیدا کنید ، که به خاطر چی به این بیماری دچار شدید 

بعد هم با قرآن درمانی میتونید این مشکل رو حل کنید 

چون آرامبخش و مسکن خیلی قوی هر بیماریه

تفسیر آیه ۲۸ رعد رو از آقای قرائتی گوش بدید و یک بار سوره نجم رو با معنی بخونید ، خیلی تاثیر داره 

این جمله رو به یاد داشته باش که ما مدت کوتاهی در این عالمیم ، بنابراین از ابن فرصت قشنگ استفاده کنیم و لذتتتت ببریم😍😍

خانوادم خیلی تحقیر میکنن کلن نمیدونم فقط گوشه گیر شدم

به حرف خانواده که اهمیت بدی که نابود میشی دختر پاشو یه تکونی به خودت بده یکم به خودت به درست برس اینجوری که تهش چی؟ حالت خوب میشه مگه خودتو بندازی؟ 

پاشو خودت خودتو خوب کن منتظر این نباش خانواده درست شن یا هرچی دیگه خودت یه کاری برا خودت بکن تو این دنیا فقط خودتو دوست داشته باش به خودت اهمیت بده اینجوری هرچی خودتو بندازی بدتر میشی 

ᴬⁿᵈ ᵃⁿ ᵃⁿᵍᵉˡ ʷⁱᵗʰ ᵇˡᵒᵒᵈʸ ʷⁱⁿᵍˢ ᵈᵃⁿᶜᵉˢ ʷⁱᵗʰ ᵈᵉᵃᵗʰ ⁱⁿ ᵗʰᵉ ˢᵒᵘⁿᵈ ᵒᶠ ʸᵒᵘʳ ˡᵃᵘᵍʰᵗ :)