2737
2734
عنوان

پسر بزرگم نوزادم رو گاز گرفت شوهرم ببینه میکشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 4308 بازدید | 136 پست
نمی‌دونم می‌ره بوسش می‌کنه میگه نی نی ناز ناز بعد یکدفعه ای جاز میگیره

چون بعضی بچه ها وقتی بچه بعدی به خانواده اضاف میشه همه توجها از اون گرفته میشه و به بعدی بیشتر توجه میشه و احساس میکنه که نادیده گرفته شده و یک جوری میخاد ناراحتیشو نشون بده 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کرمپودر به پوست بچه؟! احمقی؟!

چقدر بیشعوری واقعا

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2731

عزیزم به بچه دو ساله ات بیشتر محبت کن بیشتر باهاش حرف بزن بگو تو باید مواظب نی نی باشی کسی اومد میدمش دست تو ،تو مراقب باشی.بزای بچه دوساله ات کادو بگیر بگو مثلا با نی نی برات خریدیم .بگو بزرگ میشه باهات بازی میکنه.به هیچ عنوان نزن بچه رو که بیشتر حساس میشه و بیشتر اذیتش میکنه اما بی خیال هم نباش وقتی این کار رو کرد جدی بگو که کارش درست نیست

اون بچه شش ماهه هم گناهه 

صدرصد.اما اگه بخواد خشونت به کار ببره بیشتر این بچه نسبت به کوچیک کینه میگیره چون پیش خودش فکر میکنه که ببین بخاطر اون کتکم میخورن. چون منطق نداره که.هنوز خیلی کوچیکه نمی فهمه کار خودش غلطه

فعلا تا یه مدت بابت هر نوع خوش اخلاقی و کمک تو کار بچه بهش یه جایزه کوچیک بده .کم کم با علاقه بهت کمک میکنه مثلا بگو پوشک رو برام بیار یا پیشش بشین من برم یه لحظه غذا رو نگاه کنم و بخاطر همین کارهای کوچیک آخر شب یه چیز کوچیک بهش کادو بده یه یه خوراکی که دوست داشت بخر 

2738
اشکالی نداره من خودم سه تا بچه بزرگ کردم اون بچه کوچیک هم مگه گناه نداره من همیشه اگه بچه هام کار بد ...

باورم نمیشه اینکارو میکردی-من دلم خیلی نازکه اون دوساله اصلا چی میفهمه بخوای گازش بگیری که بفهمه-فقط روحیه اش داغون میشه و عقده ای میشه

عزیزم به نظرم بهتره از مشاور کمک بگیری ولی تاجایی که میدونم دوتا حالت داره یک اینکه برای جلب توجه هست حتی منفی. دوست داره توجه منفی شما رو جلب کنه یا اینکه به هدف بازی اینکارو میکنه چون سنش کمه و خیلی درکی از کار خوب و بد نداره. توی این مواقع باید قبل از اینکه گاز بگیره حواسش رو پرت کنی 

توجه لازمه بچه بزرگتون 

یا برای جلب توجه اینکارو میکنه 

یا واقعا دلش خواسته بخورش از شدت کیوتی😂🥺

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
اشکالی نداره من خودم سه تا بچه بزرگ کردم اون بچه کوچیک هم مگه گناه نداره من همیشه اگه بچه هام کار بد ...

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

تو این تاپیک فهمیدم 

واقعا شعور و عقل داشتن به سن نیست 😐😐نابود شدم با راه حلاتون

چتونه؟ 

توجه لازمه بچه بزرگتون  یا برای جلب توجه اینکارو میکنه  یا واقعا دلش خواسته بخورش از شدت ...

بزرگه همیشه دوستش داره بوسش می‌کنه تا اسباب بازیاشو برداره یا بهش دست بزنه گاز میگیره یا جیغ میزنه تو صورتش

2706