2737
2739

نه بابا اینقدر دور و بر خودتو شلوغ نکن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من گوشکوب تک کاره گرفتم. یعنی گوشکوب و اون پوره کن کنارش همزنم برقی بدون کاسه گرفتم

چون کاسه ای بدرد منی که خیلی کاری ندارم تهش کیک یا خامه نمیخوره فقط جاگیره

زندگی در گذرست و آدمی رهگذر 
2740

من گوشتکوب برقی نگرفتم ولی همزن کاسه دار گرفتم خیلی بدردم خورد

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
مثلا چیا؟

دایسر نایسر خرد کن بود اون موقع مد بود.من خرد کن برقی داشتم.نیازم نشد فقط جاگیر کابینتم شد.ابکش ۷پارچه یونیک داشتم استیل رفته بودم جدا باز پلاستیک هم گرفته و داخل سرویس پلاسکو که پک بزرگ هست هم بود خب زیادم شد.سرویس چوبی داشتم برای داخل قابلمه ها تفلنم جدا هم گرفتم از این پلاستیکی ها بعد اون هم داخل سرویس قابلمه هامم داشت.وووووو خیلی چیزا دیگه

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
میشه بگی مثلا چیا دارم برا دخترم جهیزیه میگیریم

عزیزم سعی کن برقی بخری فقط جنس خوب.مبلمان قابلمه ها سرویس من تفلن دم دستی.روحی.مس.چدن خب زیاده برا دو نفر نهایت یک سرویس یا دوتا.روحی سایز بزرگ برای مهمان .گازر فر داشتم بعد توستر جدا هم داشتم و ساندویچ سایز بازم جاگیر بود.پلاسکوووو هم اه اه بازم زیادم بودن خدایش.بنظرم پک کامل بگیر پلاسکو جنس عالی

هیچ وقت ب گذشته برنگرد