2733
2739

هفته چندی ؟ هماتوم داری ؟ اگر آره داره دفع میشه استرس به خودت نده استراحت کن به پهلوی چپ بخواب شیاف ها رو به هیچ وجه فراموش نکن رابطه جنسی نداشته باش تحریک نشو پله هم فعلا بالا پایین نرو سرویس هم فرنگی استفاده کن ترجیحاً

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هفته چندی ؟ هماتوم داری ؟ اگر آره داره دفع میشه استرس به خودت نده استراحت کن به پهلوی چپ بخواب شیاف ...

هفته ۱۸ هستم .هماتوم بهم نگفتن که دارم .اول آبریزش داشتم بعد خونریزی شروع شد ولی دکتر و سونو رفتم چک کردن همه چیز اوکی بود 

2731
هفته ۱۸ هستم .هماتوم بهم نگفتن که دارم .اول آبریزش داشتم بعد خونریزی شروع شد ولی دکتر و سونو رفتم چک ...

عجیبه پس خونریزی از کجاست ؟ از جفت هست ؟

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
نمیدونم احتمالا هیچی نگفتن دکتر رفتم چند بار اصلا نگفت از چیه فقط گفت استراحت کن و داروها بزن همین&n ...

اگه هیچی نیست شاید پریود باشه واقعا شنیده بودم بعضیا توی بارداری پریود میشن نه به اون شدت ولی تا حدی خونریزی دارن هر چی هست استرس نده به خودت ان شاالله خیره 

2738