2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط بخور

میخورم ولی چاق نمیشم

خوبه ها ولی میخوام یه چن کیلو اضافه کنم 

هستی عکس بزارم ببینی؟

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید 
2728
مشکل اینه هر چقدر بخورم چاق نمیشم 

تعداد وعده ها زیاد به فاصله کم مثلا صبحانه تخم مرغ آب پز به تعداد ۶تا بازرده ساعت ۱۰صبح میوه ۲تا و ۴۰گرم چهارمغز و ناهار ۱۵قاشق برنج و به اندازه هر کیلو وزنتون ۲گرم پروتئین و سالاد و ماست و دوغ میان وعده بعدازظهر الویه و یک پرس میوه و عصرانه ۱۰۰گرم فیله و سیب زمینی ۱۰۰گرم و دوباره شام ۱۰قاشق برنج و پروتئین

آقا هستم  میگه عشق یعنی با دعا یادش کنی خانه اش آباد دلداری که یارش را  فروخت                                  
تعداد وعده ها زیاد به فاصله کم مثلا صبحانه تخم مرغ آب پز به تعداد ۶تا بازرده ساعت ۱۰صبح میوه ۲تا و ۴ ...

مرسی عزیزم

مرسی عزیزم

خواهش میکنم و اینکه مصرف ماکارونی و نودلیت رو هم زیاد کنید

2740
مرسی عزیزم

ورزش کنید بدنسازی اسکوات پا بزنید پاهاتون ی مقدار ضعیفه و اینکه ی مقدار باید فرم بگیره تحت نظر مربی بدنسازی برید کمکتون میکنه

میخورم ولی چاق نمیشم خوبه ها ولی میخوام یه چن کیلو اضافه کنم  هستی عکس بزارم ببینی؟

بله

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
ورزش کنید بدنسازی اسکوات پا بزنید پاهاتون ی مقدار ضعیفه و اینکه ی مقدار باید فرم بگیره تحت نظر مربی ...

مرسی 

خیلی عذر میخوام فک کردم شما خانومید

ورزش کنید بدنسازی اسکوات پا بزنید پاهاتون ی مقدار ضعیفه و اینکه ی مقدار باید فرم بگیره تحت نظر مربی ...

دوچرخه سواری هم کمک میکنه؟

اسکوات خیلی برای زانو بده.

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
دوچرخه سواری هم کمک میکنه؟ اسکوات خیلی برای زانو بده.

دوچرخه سواری هوازی هستش و برای لاغری اسکوات هم قرار نیست شما سنگین بزنی فقط برای فرم دهی میخواد بزنید و نیاز به سنگین زدن نیست