2737
2739
عنوان

وای به حالمه اگر بچه دار نشم.......

| مشاهده متن کامل بحث + 6494 بازدید | 157 پست
وااییییی این چه راهنماییه آخه.... بگه مشکل دارن که بدتر میشه و  دخالت ها بیشتر میشه

😐😐😐😐😐😐😐😐 حالت خوبه؟  اتفاقا اینطوری دخالت شون صفر میشه چون راحت می‌تونه بگه تحت درمانیم اقدام هم داریم حرف اضافه شما باعث میشه استرس بدید دیگه اونا چه دخالتی میتونن بکنن؟

نظری داری واسه استارتر بده یه درصد شارژ دارم نمی‌خوام جواب کامنت بقیه رو بدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا یا خودشونو میزنن به اون راه یا واقعا زوال عقلی دارن  ساده ترین چیزا رو فکر میکنن ...

اصلا من برگان ریختا

باز اسباب بازیای گرون قیمتو میگفت منطقیتر بود

میگفت اتاق جدا داشتن برای بچه باعث بی عرضگی میشه!

پس کجا بخوابه تو حموم؟؟😑😂

یا وقتی زن و شوهر میخوان تنها باشن بچشونو کجاا میزارن؟پشت مبل لابد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
یه ساعت بیا بشین توی راهرو انتظار مراکز ناباروری میفهمی اگه همه چیزم جور نبود اشکالی نداره همون خدای ...

الان این همه بچه تو خیابوون

و هزاران بچه که تو فقر با عقده بزرگ شدن

شعار ندید بابا

2731
یعنی فقط برای دهن بستن مردم یه موجود رو بدبخت کنه  بچه درد بی پولیه رو کم می‌کنه ؟!.دقیقا چجور ...

هر کسی میدونه شرایطش چطوره و هدفش چیه یکی نمیخاد و یکی میخاد دیگه کشش ندین لطفا هرکسی حق نظر داره اما وقتی هم پول داشته باشی ولی بدنت توان بازی و اعصابت حوصله سوالهای بچه رو نداشته باشه اونجا هم فایده نداره...حالا با پول تا یه چیزهایی تامین میشه ولی محبت و کمبود هاش خیر فقط در هردو صورت حتی نداری بیش از حد هم سخته....بی پولی هم باز خودش ضعفه.....ولی اینکه باز تو سنی مادر بشی که بچه اول جوانیش همش دغدغه اش پیری پدر و مادرش باشه ....اینکه از جوانی بیوفته چون همش غم از دست دادن پدر و مادر داشته باشه اینم سختتره‌‌‌‌....در هرصورت هرکسی خودش میدونه کی و چیو چه زمانی میخاد  

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
جیب آقای صدیقی با بالا کشیدن زمین چند میلیاردی 

یچیزایی میگن

بچه خووبه آره ۱۰ تاشم خوبه ۲۰ تااشم خوبه

ولی در صورتی و نیازای اولیش تامین شه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
کم کردم اتفاقا باورت میشه هیچکدوم درکی از مشکلات و حریم شخصی ندارن

چجوریه دقیقا ! الان بچه ۱۵ ساله به پدرومادرش اجازه نظردادن نمیده ،بعد تو زندگی متاهلی شما دخالت میکنن!!!

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
۲۵

تا۲۷ سال به نظرت با این تورم میتونی خونه و ماشین و... بخری که دست نگه داری؟ منطقی فکر کن. نه به حرف خانوادت کن نه نی نی سایتی ها. اگه میتونین واستا ۲ سال دیگه بچه بیار وگرنه که ...

2740
تو همون راهرو هم متوجه میشی ک اوه پول نداشته باشی نمیتونی حتی خودتو درمان کنی چ برسه ب بچه

مشکل اینه نگاهتون صفر و صدیه متوجه حرف نمیشید  من امروز بشینم بهترین خونه رو بخرم بهترین شغل و ماشین و پس انداز تا آخر دامادی و عروسی بچمو جمع کنم  بعععد بچه بیارم   یا نه ازون طرف نون ندارم بخورم امشب همین امشبم بچه دارشم.  نه من اینو میگم نه شما اونو   حرف اینه همه چیزم رو نمیشه رو خودت حساب کنی یکمم توکل لازمه وگرنه یه روزی هممه چیز داری ولی دیگه سلامتی نیست  

اصلا من برگان ریختا باز اسباب بازیای گرون قیمتو میگفت منطقیتر بود میگفت اتاق جدا داشتن برای بچه با ...

😂😂

ایشون قطعا جدی نبوده 😩😂

اتفاقا باعث میشه بچه یاد بگیره اون اتاق رو که موظفه تمیز نگه داره و مرتب باشه 😐

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

چند وقت پیش ی کمکی خواسته بودن 

خانمه بچه اولش بود بعد سیسمونی نداشت گفتن هر کی میتونه پول بده یا وسیله 

با این ک دیگه هرمی هرچی تو خونش نمی‌خواست و دمده شده بود داد به این بنده خدا و بچش از همین الان لباس دست 2 میپوشه کار ندارم

ولی تو ک پول نداری چهارتا لباس برا بچت بخری با کدوم عقل بچه دار شدی واقعا؟ 

😂😂 ایشون قطعا جدی نبوده 😩😂 اتفاقا باعث میشه بچه یاد بگیره اون اتاق رو که موظفه تمیز نگ ...

نه خیلی جدی بود😂

الانم ب استارتر گفتن حالا ک ب حرف ما گوش نمیدی پس منتظر نازایی باش😐

مشکل اینه نگاهتون صفر و صدیه متوجه حرف نمیشید  من امروز بشینم بهترین خونه رو بخرم بهترین شغل و ...

توکل ؟!

خوب شما خانوم همه چی دان توی یه کشور اسلامی مگه نه اینکه همه با خداییم و درست کار ...پس چرا این همه بدبختی هست ؟!

توی کشورهای غربی به قول شما سرزمین کفار چرا وفور نعمته ؟!

ببینید دیگه مردم دانا شدن بیدار شدن ..

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁

چی بگم والا. نمی‌دونم وضع مالیتون درچه حدیه ولی تورویای اینکه خونه بخریم بهترین ماشین بگیریم و... بعد بچه داربشیم نباش چون هرچی میدوئیم کمتر بهش میرسیم. 6سالم کم نیست اینهمه مستاجربچه دارشدن خوبم زندگی میکنن سخته ولی شدنیه به این فکرکن هرچی بیشترمیگذره سن بالامیره بدن ضعیف ترمیشه هزینه های ناباروری خیلی زیاده و...