2737
2739

شوهرم واسم گرفته حس میکنم یه جوریه تو سقفش و صندوق عقب و درب موتورش افتاب سوختگی داره رنگش نوک مدادی هست پرایده همه جاش شکرخدا سالمه فقط عیبس همینه بنظرتون عیب بزرگیه 😧😧

اتفاقا اینجور ماشینا بهترن چون افت قیمتشونو کردن بجایی هم بخوره زیاد ناراحت نمیشی 

یع دستی ب سر و روش بکشی اوکی هس

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر کن خواهر 

❤خدایاااا خودت به عزیزام سلامتی بده...دوستای گلم  میشه برای اینکه سلامتی وخوشبختی وآرامش و رزق و روزی فراوون حلال تو زندگیمون داشته باشیم یه صلوات مهمونم کنین؟؟؟ شما از خدا برام بخایین شما نفساتون حقه 😥😥
2728
اتفاقا اینجور ماشینا بهترن چون افت قیمتشونو کردن بجایی هم بخوره زیاد ناراحت نمیشی  یع دستی ب س ...

نه شاسی و بدنه سالم بدون خش وخوردگی هست 

عیبش همین سوختگیه  

2738
خب حتماهمینقدربودجش بوده....

درسته ولی کلن نسبت ب همینومدل تو دیوار ک هست این قیمتش از اونا مناسبتره فقط عیبس همینه کارشناس گفت میتونی ببری رنگش کنی ولی افت قیمت میگیره

عیب فنی محسوب نمی شه تو عملکرد ماشین تاثیر نداره ولی بالاخره عیب ظاهری است و دو تا عیب تلقی می شه، یکی اینکه بی کلاسی است و در شٱن شما شاید نباشه سوارس بشی، دوم اینکه موقع فروش افت قیمت داره.

حالا مدل و قیکتش را هم بفرمایید، ضمنا شیرینی اش په کو، ناقلا، یواشکی ماشین می خرید، شیرینی اش رت کیدین خانواده تون و تعریف ایراد ماشینت را به ما تعارف می کنی  .