2737
2734
عنوان

شماهم اگه بخاطر چهرتون بیان خواستگاری تون ناراحت میشید

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 29 پست
کمی با جنبه  شوخی بود

شوخی همه جا هم خوب نیست درضمن من فرق توهین شوخی رو می‌دونم البته من می‌دونم حرف شما شوخی بود 🌺ولی اگه در واقعیت کسی می‌گفت قطعا توهین قلمداد میکردم 

من نمی‌دونم چطور ولی قول میدم همه چی رو درست کنم....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارزش زن چرا باید تو زیبایی باشه مرحله اول باید منش و رفتار طرف باشه

چه بخوای چه نخوای اول طرف جذب زیبایی و ظاهر میشه بعد میرسه به منش و رفتار شخصیت و اخلاق وگرنه تو قیافه نداشته باش زشت باش کسی نمیاد دنبال منش و رفتار اصلا نزدیکت نمیشه تا بخواد بشناسه ببینه شخصیتت چجوری هست 

چ شکلی هستی؟ چشم رنگی ؟

پوستم روشنه قدم بلنده چشم ومومم روشنه البته اینا معیار زیبایی نیست ولی خب بعضی ها اهمیت میدن

2731
چه بخوای چه نخوای اول طرف جذب زیبایی و ظاهر میشه بعد میرسه به منش و رفتار شخصیت و اخلاق وگرنه تو قیا ...

من خودم جذب شخصیت افراد میشم مخصوصا تومردا 

زیبایی به چه درد من میخوره فقط درحدی باشه که بتونم تحمل کنم

پوستم روشنه قدم بلنده چشم ومومم روشنه البته اینا معیار زیبایی نیست ولی خب بعضی ها اهمیت میدن

اخی عزیزم چ زیبا

من بعضی ادمای زیبا رو هم دیدم ک خواستگار ندارن

در شما کمالات دیگ هم دیدن ک میان خواستگاری هم زیبایی هم با کمالات

اخی عزیزم چ زیبا من بعضی ادمای زیبا رو هم دیدم ک خواستگار ندارن در شما کمالات دیگ هم دیدن ک میان خ ...

خیلی ناراحت شدم که به این موضوع تاکید داشتن انگار من هیچ حسن وخوبی دیگه نداشتم بعد برای پسرخودشونم همین بودهی تاکید به زیبایی پیرسون داشتن آخه قیافه اون بنده خدا به چه درد من میخوره

2740
شاید معیار اولشون زیباییه و خب اشتباهه بقیه ی چیزاش خوبه؟

اره 

ولی انگار مهم ترین معیار تو ازدواج قیافست 

آخه قیافه ای که آدم نقشی در اون نداشته مخصوصا الان که هرروز معیار زیبایی عوض میشه چه اهمیتی داره 

البته ناگفته نمونه خانواده خودمم همینن

من۱۵سالم بود توی مغازه لباس فروشی یه خانم شیک و پیک هم بود یهو به مامانم گفت میشه بیایم خواستگاری واسه برادرم  زمین داره خونه داره ماشین داره جهیزیه هم نمی‌خوایم از شما یه ۳۰سالشم هست دنبال دختر خوبیم واسش  جالبه تو چند دقیقه فهمیده بود کی واسه برادرش مناسبه مامانم هم گفت دخترم قدش بلنده وگرنه امسال می‌ره هفتم که برن ولی بیرون از مغازه هم دنبالمون اومد که شوهرش گفت بیا بریم جالبیش اینجا هست چند تا دختر بزرگ تر از من که توی مغازه بودن با نفرت نگام میکردن اونم به خاطر اینکه چرا سراغ اونا نرفت  یه خونه و ماشین خیلی تو اون چند ثانیه باعث شد کسی که من نمی‌شناختم و انگار که مال باباشو بالا کشیدم رفتارکنه تقریبا تا صبح خوابم نبرد همش به این فکر میکردم که شاید دقیقا اون زمانیکه خواهرش اون موضوع رو مطرح میکرد برادرش با یه دختر بوده باشه یا تو فکر یه دختر  بعد خواهرش فقط بخاطر یه قیافه بخواد دونفر رو که هیچ ربطی بهم ندارن رو بزور بهم وصل کنه منو با پول و ثروت و برادرش و با زیبایی  حال بهم زنه

من۱۵سالم بود توی مغازه لباس فروشی یه خانم شیک و پیک هم بود یهو به مامانم گفت میشه بیایم خواستگاری وا ...

دقیقا ازدواجای امروزی زیبایی دختر در ازای ثروت پسر وچقدر مسخرست 

از آدمای ظاهربین متنفرم متنفر 

من خانواده ی خودم همینطور هستن و باید بگم تو همچین خانواده های چقد افراد ضربه ی روحی میخورن 

2706