2733
2739

مادرشوهرم دخالت کن و بشدت اهل تیکه و کنترلگره منم نمیخوام دیگه برم 

باشوهرم بشدت بحثم شد الان ۱ ماهه نرفتم میگه باید بیای حتی شده ۱۰ دقیقه بعد بلندشی🥺🥺🥺

کلا نرم بنظرتون بهتره یا کم بره مثلا ماهی ۲ بار 

قبلا هفته ای دوسه بار بود خیلی اذیت شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو خونشون ولی کم برو . پیش شوهرت گله نکن چون کاری از دستش بر نمیاد یا طرف مادرشو میگیره یا خودشو بیخیالی میزنه اینطور بیشتر باعث دعوا بین تو و شوهرت میشه . یا به رفتارای مادرت بی توجهی کن یا خودت جوابشو بده . 

بهتره بی توجهی کنی اگه تو کاری دخالت کرد و نظر داد بگو باشه ببینم چی میشه ولی در آخر کار خودتو کن 

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.

خب میفهمم خیلی اذیت میشی سخته واقعا

ولی به خاطر همسرت سعی کن حرفاشونو پشت گوش بندازی و نادیده بگیری ماهی سه بار یا چهار بار حداقل برو ولی کوتاه بشین و سعی کن خودتو با کار و‌کمک کردن سرگرم کنی و زیاد صحبت نکن تو بحث ها شرکت نکن تا زمانی که مستقیم باهات حرف نزدن..اینطوری مدیریتش کنی مشکلی پیش نمیاد 

بلاخره هر چقدرم بد رفتار باشن به احترام اینکه مادر همسرت هستن اینکار رو انجام بده و با همسرت هم مدارا کن و بحث ننداز به خاطر مادرشون 

این دست همسرت نیست نمیتونه روی مادرش وایسه

درکش کنی پیشش عزیزتر هم میشی

خب میفهمم خیلی اذیت میشی سخته واقعا ولی به خاطر همسرت سعی کن حرفاشونو پشت گوش بندازی و نادیده بگیری ...

اتفاقا همسرم طرف منه و هم نظره حتی میگه خودم میدونم چقدر اذیت میشی نادیده بگیر 

میگه شده ۵ دقیقه بشین ولی فقط بیا که نتونن چیزی پشت سرت بگن 

2740
اتفاقا همسرم طرف منه و هم نظره حتی میگه خودم میدونم چقدر اذیت میشی نادیده بگیر  میگه شده ۵ دقی ...

خب الحمدلله که درکت میکنه قدرشو بدون واقعا

و به نظرم همسرت درست میگه بهونه دستشون نده

رابطه ات رو حفظ کن ولی با مدیریت درست

اینکه همسرت هواتو داره کارت رو راحت میکنه

میتونی هماهنگ بشید خودش زودتر بلند شه مادرش به پسرش چیزی نمیگه تو هم همیشه تو جمعشون بگو هر چی ایشون بگه

مثلا گفت خانم بریم؟ شما بگی هر چی شما صلاح میدونی 

این‌کار باعث میشه چیزی نتونن بگن حداقل جلوی خودت