2733
2734

خواهرشوهرم زیااد تو کارم دخالت میکنه وپرروه میره روعصابم دارم با همسرم چت میکنم به نظر تون بهش بگم ،اگه کسی زیاد دخالتکرد بایدو نباید کرد چی باید بهش بگم به نظرت ،

این خواهر شوهرم زنداییمم میشه جهاز نیاورد وکلیم خرج کرد گرون ترین آرایشگاه ،،،الان به من میگه برو فلان آرایشگاه.کم هزینس -یخچال ،لباس شویی گرفتم آمد خونمون تو حیاط به خودم گفت دیگه چی میخری مثل فلانی وفلانی باید جهاز بخری برامون ،خودش ههیچی نیاورد با این که داییم خونه نوساز داشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخام بدونم از نظر شوهرم حق دارم حرفمو بهشون بزنم تاکم خود خوری بکنم ،میتونم بگم به خواهر شوهرم به توربطی نداره جهازمرولباس پوشیدنم مربوط به شخص من ونامزدمه ما باهم کنار میایم لطفا تو دخالت نکن چون دخالت کردن کار زشتیه 

2742
عزیزم شما اشتباه خانم های ایرانی نکن اصلا با شوهرت درمیون نذار بین خودتو حلش کن سعی کن شما با خنده ج ...

خییییلی گستاخ وافسار گسیختس چقد بی محلش کنم ،باید یه بار محکم جلوش وایسم وحرفمو بزنم !که اونم میره یه فتنه برام درست میکنن(البته بهترین آرایشگرشهرمون رو رفتم )ولی بازم از رو نمیره میگه تو حرف منو گوش نکردی هرچی باشه من بزرگ ترم 

رابطه بین تو و خواهر شوهرت ربطی به شوهرت نداره چون برای اون سخته مدیریت کن خیلی شیک به خواهر شوهرت ...

فایده نداره باید بهش بگم دخالت نکن به تو ربطی نداره گم شودیگع

2740