2733
2739

از خدا نترسیدی؟

دلیل منطقی بیار برام.

مگه من شماره کارت گذاشتم یا پول خواستم از بچه ها که تاپیکم رو بستی؟

از تاپیک قرآن بهتر هم مگه داریم؟

@niniyar_1    

@niniyar_2    

@niniyar_3    

@ameyeniniyar5    

من در به در دنبال تون هستم دوتا از تاپیک هام رو ببندید اصلا پیداتون نمیکنم بعد می‌آیید خواص سوره های قرآن رو میبندید تاپیک های گیس و گیس کشی خواهر شوهر و مادرشوهر با عروس رو ببندید.

یاور چند شب پیش اومده بود تاپیک میزد مو به تن کاربرها سیخ میشد توهین به ائمه و جسارت به حضرت زهرا میکرد تعلیق نشد و تاپیک هاش تا دقایق طولانی میموندن حالا تاپیک پر از نور منو میبندید.

بازش کنید لطفاً.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من که تاپیکتون رو ندیدم

🔴 شاید به خاطر این که توی خصوصی برای کاربران لینک می گذاشتین تعطیل شد.

🟩 این از بی شعوری یک نفره که پشت سر یکی دیگه توهین کنه 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
همین یک ربع پیش نیم ساعت پیش

ساعت کاری نی نی یار 5 بوده و من در کار ایشون و هیچکدوم از نی نی یارها دخالت نمیکنم

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید