2777
2789
اره اینم هست سایت د کجاست ددی سایت؟

سایت مادران

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))                 برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                                                                                                        بعضیا به جای عقل "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، عقل کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                                          اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهاجرت کردن به سایتی که به حقوقشون احترام میذاره

چ سایتیه؟

ما ام بریم

شما رو نمیدونم ولی من از وقتی فهمیدم دلها و حتی حافظه ی آدمها هم دستِ خداست خودش آبرو نگه میداره توپ نمیتونه تکونم بده استغفار حضرت علی سوره واقعه برای رزق شمس برای زیبایی و جایگاه .....هر کدوم از سوره های قرآن رو واسه مشکلی ک دارین فقط مداومت کنین بالاخره یه روزی جواب میگیرین حداقل مداومت یکساله زندگی تون عوض میشه🧡
چ ساستی

ببینا حالا نمیخواستم اسم ببرما 😂

سایت مادران

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))                 برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                                                                                                        بعضیا به جای عقل "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، عقل کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                                          اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨
[QUOTE=335762582]فکرکنم نمیدونن سایت اوکی شده[/QUOTE اِه پس سایت اوکی نبوده منو باش که فکر میکردم ک ...

نه خودشون بسته بودن

ﺗﻔﺎﻭﺕ بین انسانی که اکنون هستید  وکسی قرار است  پنج سال بعد باشید، درمر است که در این مدت  با آن ها معاشرت کرده و کتاب هایی که در این مدت مطالعه کردید است.