2733
2739
عنوان

مهریمو به شوهرم بخشیدم

276 بازدید | 7 پست

داستانش تو تایپیک قبلم هست لطفا میاید منو راهنمایی کنید دلم آشوبه حال گریه دارم همش 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
خب الان چیشده

میشه تایپیک قبلیم رو بخوای 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگوبرای خودم‌متاسفم بعداینهمه مدت زندگی وبرات بچه آوردم و....سریه دعوایی اینکاروکردی واینطورمیگی

عیب نداره خدای جای حق نشسته

تومیخواستی مدیون من نشی که مهرمودادی مثلا!!یاخواستی سرموکلاه بزاری!!!منکه راضی نیستم

....
2731

ظاهرا بچه هم داری  چته خوو بشین سر زندگیت. خدای ناکرده این آشیونه بهم بخوره دنیا رم بدن بهت چ ارزشی داره وقتی کنار بچهات نباشی یا خدای ناکرده باباشون نباشه.  لعنت به شیطون وسوسه گر کن  در ضمن حرف خییلی بدی زدی به شوهرت گفتی از خونه من برو بیرون    یه دوره همسرداری ثبت نام کن چهارتا قلق و سیاست و محبت از جنس مردها رو یاد بگیر تا دنیاشو بپات بریزهد

ظاهرا بچه هم داری  چته خوو بشین سر زندگیت. خدای ناکرده این آشیونه بهم بخوره دنیا رم بدن بهت چ ا ...

اره ولی همش میگم چه اشتباهی کردم خونه رو بهش وکالت دادم اعصابم میریزه بهم رفتارم هم باهاش بد میشه بغض دارم همش

اره ولی همش میگم چه اشتباهی کردم خونه رو بهش وکالت دادم اعصابم میریزه بهم رفتارم هم باهاش بد میشه بغ ...

اگر واقعا دین و بدهی و حلال و حروم سرش میشه که جای نگرانی نیس  ولی با یه مشاور خداشناس کار بلد صحبت کن یادت بده بتونی در یه موقعیت مناسب بهش بگی چ حسی داری  الان ظاهرا ایشونم عصبیه بنظرم مواظب باش بدتر نشه اوضاع 

2740