2733
2734

مگه مرض داری دستتو می‌کنی تو؟🤮🤮🤮

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دستاتونو دااخل ماتحتتونم میبرید برای چک کردن ؟؟؟

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2740

اول که بروقشنگ‌دستاتو بامایع بشور بعدشم‌خودتو انگشت نکن بواسیرم‌نداشته باشی میگیری ودرآخر رابطه مقعدی خطرناکه شوهرتم‌عادت میکنه ول کنت نمیشه نکن دخترخوب

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

اخه ادم سالم خودشو انگشت میکنه؟ نه انگشت میکنه؟ 😏چک کنی چیه رسما داری ب خودت تجاوز میکنی😅😅بشین سر درس ومشقت جا این کارا

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
واقعا😭😭؟؟؟ یجورایی سفته اخه نقطه های کوچیک سفت ک با انگشت حس کردم وای چیکار کنم چه دکتری برم دک ...

من مقعدم بخاطر تنبلی رودم زخم شده بود باید با دست پماد میزدم همین ک میگی رو فک کنم منم احساس کردم فک کنم بافتشه

میخوامشا اما نمی‌خواد منو💔