2737
2739
عنوان

مخفی کاری شوهرم

183 بازدید | 11 پست

ی موضوعی باعث ناراحتی بیش از حد من شده من و شوهرم ظاهراً با هم خوبیم اون بخاطر شغلش چند روز نیست 

شاگرد هم داره حقوقش هم معمولا دست خودمه .ی مقداری برمیداره برا خودش.مشکلی که چند ساله حل نشده اینه ک رمز گوشیش رو من ندارم اونم متقابلاً سر وقت گوشی من نمیاد.بارها بهش گفتم ولی خب هر دفعه ی دلیل بیخودی میاره همین کارش باعث شده من همیشه فرض بر خیانت بزارم و ازش متنفر باشم تا بیشتر از اینکه دوسش داشته باشم .من بهش گفته بودم حق نداره اینستا داشته باشه بخاطر اشتباهات گذشته و ایشون هم قبول کرده ولی الان فهمیدم یواشکی اینستا داره .اعصابم به هم ریخته  .بنظرتون باید چیکار کنم چه جوری باهاش رفتار کنم

دختر بازی پول میخواد خواهر من، وقتی حقوقش دسته توعه چجور بره دختر بازی 🚶‍♀️

البته اگه یه شغل دوم نداره، مثلا اسنپی چیزی

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
مجایی توی ربات پول نمیخواد که

بلاخره حضوری میشه، میخواد کافه ای جایی ببرتش دو دفعه ببینش کادویی چیزی

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
بلاخره حضوری میشه، میخواد کافه ای جایی ببرتش دو دفعه ببینش کادویی چیزی

ساده نباش یسری هارو می شناسم اصلا کوفتم به طرف نمیدن تازه دختر رو تلک هم می کنن یا فقط توی ربات چت می کنن قرار نمیذارن