2733
2734

من چشام سبزه تقریبا دلم میخواد مثل پروفایل آبی بشه توروخدا بگید نتیجه گرفتید یا نه ؟ یا کلا از سابلیمینال دیگه نتیجه گرفتید 

دنيا انعكاسى  ، از سطح تفكرات خودته .

سابلینیمال رنگ چشم و ادامه ندادم

ولی خیلی بوده نتیجه گرفته باشم... اعتقاد دارم درکل

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سابلینیمال رنگ چشم و ادامه ندادم ولی خیلی بوده نتیجه گرفته باشم... اعتقاد دارم درکل

میشه بگید از کدوماش نتیجه گرفتید ؟ از چه سازنده ای استفاده میکنید 

دنيا انعكاسى  ، از سطح تفكرات خودته .
میشه بگید از کدوماش نتیجه گرفتید ؟ از چه سازنده ای استفاده میکنید 

من واقعا خیلی استفاده کردم، اصلا قابل شمارش نیست، ولی خب... برای پوستم چندتا رو خیلی نتیجه گرفتم، پلی لیست ثروت بی‌نظیر بود برام، ساب رنگ چشمم امتحان کردم و موثر بود ولی ادامه ندادم

سازنده های زیادی رو قبول دارم، عالی ترینشون Roy وSapien Medicine

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

سلام اره من از لاغری نتیجه دیدیم تو یک ماه ۲٠کیللو وزن کم کردم و الان واقا اسکینی شدممم

همچی بستگی به خودت داره اعتقاد و شکر گذاری و تلقین بیشتر برای موفقیت=نتیجه بیشتر و دائمی

من  خریدم البته بخری بهتره