2737
2734
عنوان

بچه ها یه سوال در مورد تتو

226 بازدید | 23 پست

اونایی که تتو دارن

خیلی درد داشت بعدش که سر کننده رفت ؟

بعد اینکه کی زدید چه قدر شد ؟

لطفا مذهبی ها نیان با تشکر ❤️

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️

نه درد نداشت بعدش

تتو بدن البته منظورمه

درضمن مذهبی هستم

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه درد نداشت بعدش تتو بدن البته منظورمه درضمن مذهبی هستم

بدن آره

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
2731
نزنی بهتره اکثرن بعداز زدن پشیمون میشن

نه خیلی وقته مد نظرمه

ولی بزرگ نیست یه نوشته کوچیک هست 

آره یه کمی درد داره 

عععععع

چه قدر طول می‌کشه خوب بشه 

2738
جایی برو که بی حسی خوب برات استفاده کنه عزیزم  تتو از لحاظ مذهبی هیچ مشکلی نداره چون رنگ کا ...

منکه نماز اینا کاری ندارم

ولی غسل هام سره موقع اس

پس پیش کار درست و حرفه ای برم

نه اون مذهبی رو گفتم میان نصیحت حوصله ندارم 🤣

بستگی به تحمل دردت داره و بدنت بعضیا اصلا دردشون نمیگیره بعدا خیلی کم موقع تتو زدن یکم سوزش که قابل تحمله و خب ارزش داره برای زیبایی درد بکشی طرح مناسب انتخاب کن که واقعا دوسش داری پیشنهاد میکنم بار اول جلیی بزن که زیاد تو دید نباشه اکر راضی بودی رو دست و هرجا دیکه هم بزن