2733
2739

۸ درس امتحان دارم بعد فاگیل نزدیک فوت شدن امروز تا الان خونه شون بودم همش کار کردم الان برگشتیم دویاره فردا باید بریم معلوم نیست کی برگرریم جمعه هم احتمالا برگردیم الانم اینقدر خستم و خوابم میاد چون تا ساعت ۲ هم مدرسه بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرازش چی بزنیم عزیزم ؟ 

گزارش بزنیم بگیم بچه ۱۴ ساله اومده سایت؟ نمیشه که😂

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2731
عزیزم همه باید شرایط تو رو درک کنن کلی خانوم هست واسه کارکردن شما ک مجبورنیستین

تازه اون کار هم نکنم باید بچه داری بکنم😢تازه مجبورم برم چون یه شهر دیگس و این که کتاب هم ببرم اونجا نمیتونم درس یخونم تو اون همه سر و صدا

خدا رحمت کنه عزیزم   چه نسبتی داشتین؟ شما سنت کمه،کسی توقع نداره  پدرمادرت که میرن ...

از چند جا میرسه بهمون..اخه منم باید ببرن چون خیلی دوره و تا این ساعت هم نمیایم پس تازه کار هم نکنم باید بچه داری بکنم من از علومم متنفرم 😢

2738
از چند جا میرسه بهمون..اخه منم باید ببرن چون خیلی دوره و تا این ساعت هم نمیایم پس تازه کار هم نکنم ب ...

به نظر من که کسی توقع نداره 

مگه اینکه خدایی نکرده پدربزرگ و مادربزرگ یا عمو و عمه و دایی و خاله باشه 

اگه میتونی عصر برای سرخاک برو شب برگرد خونه 

میتونی بری خونه خاله ای کسی 

اگه نمی تونی هم کلا نرو 

شما سنت کمه 

مجرد هم هستی و خانواده مستقل از پدر و مادرت نداری 

اگه کسی پرسید خانوادت بگن فلانی درس داشت 

به نظر من که کسی توقع نداره  مگه اینکه خدایی نکرده پدربزرگ و مادربزرگ یا عمو و عمه و دایی و خا ...

والا راستش خیلیییی دورن از اینجا تقریبا باید بریم یه شهر دیگه بعد مامانم الان امشب مونده کمک شون کنه فردا منو بابام عصر میرم دوباره

والا راستش خیلیییی دورن از اینجا تقریبا باید بریم یه شهر دیگه بعد مامانم الان امشب مونده کمک شون کنه ...

خب شما فردا صبح برو خونه مادربزرگ یا خاله و عمه 

اگه خانوادت مشکلی ندارن میتونی به دوستی کسی هم بگی بیاد پیشت

خب شما فردا صبح برو خونه مادربزرگ یا خاله و عمه  اگه خانوادت مشکلی ندارن میتونی به دوستی کسی ه ...

مادر بزرگ و پدر بزرگ که فوت کردن هم پدری هم مادری بعد خالمم میره مراسم دقیقا با عمه هامم در ارتباط نیستم برا دوستم  اصلا اجازه نمیدن

مادر بزرگ و پدر بزرگ که فوت کردن هم پدری هم مادری بعد خالمم میره مراسم دقیقا با عمه هامم در ارتباط ن ...

عمو و عمه چی؟

به هرحال یکی هست که بهش نزدیک باشید 

دیگه اگه حتما باید بری کتابتو ببر از همون صبح برو درس بخون 

مسئولیت بچه قبول نکن