2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بده به نیازمندا

👏🏻👏🏻

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)

ب شادی استفاده کنی..خوبه ذوق چیزیو داشتن🥰😍

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
2740

آره ولی دیگه نه دفترچه جلد بره ی ناقلا و... 😂👍💚

من پلنر وهایلایتر خیلی دوست دارم ومیخرم

"🤍" تو از چِشام نمیـخونی غمای بی زبونم رو...  «غمِ»داغــی که سوزونده تا مغزو استخونم رو... واسه این «دردِ بی درمون» دیگه راهِ علاجی نیست؛ دارم میمیرم ودیگه به دارو احتیاجی نیست(حلالم کن🎵) " 🤍🪞⛓️"

من راهنمایی بودنی یه تن خودکار فانتزی اینا می‌خریدم 

منظورم دو سه سال پیش 

ولی دیگه اون انگیزشی و هیجان رو ندارم متاسفانه یا خوشبختانه الان من موندم یه خروار خودکار 😂😂😂👍راستی از اون تراش دندونت منم دارم 😆😂

بهترین کار همینه که فقط به فکر خودت باشی  

وای لوازم تحریر عشقههه 

منم کلکسیون دفتر جمع میکنم  ولی نه دفتر شرکتی 

دفترای وینتیج یا دست ساز چرم با طراحی انحصاری 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2706