2733
2739
مال منم سیمیه   ولی نخریدم یه شرکت تبایغاتی بهم داد    

منم یادمه اونو از محمودآباد شمال خریدم 

فقط چون کنار خیابون منتظر بودیم کافینتی فلشمون رو پر آهنگ کنه و من چشم به یه لوازم تحریری خورد 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لوازم تحریر اعتیاد داره😃من میرم مغازه لوازم تحریری لال میشم فقط حرص میزنم نگاه میکنم. یه فازی داره. البته تو ماست بندی هم همین حس رو دارم خیلی خوراکیاشون خوشمزست😁

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
کدوم عزیزم؟

باز تو خوبی من برای دختر چهارساله ازین بیشتر میخرم حس میکنم قدر شناسیش................... 😵‍💫😵‍💫😵‍💫 ولی کلا برم بیرون هر چی پوله تموم میکنم 

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
2740

منم دوست دارم ولی نه افراطی. البته علی رغم دوست داشتنم، نمی‌خرم.😂 سال‌هاست واسه سال تحصیلی کلا ۳ رنگ خودکار می‌خرم، قرمز، آبی و مشکی، چند تا دفتر که واقعا نیازمه، لاک و پاک‌کن و مداد هم معمولا چند سال طول می‌کشه تموم یا خراب کنم، پس اینا رو هم هر وقت لازم داشتم یه بار می‌خرم و تمام. 

دختر کم خرجیم.😂😂😂

منم دوست دارم ولی نه افراطی. البته علی رغم دوست داشتنم، نمی‌خرم.😂 سال‌هاست واسه سال تحصیلی کلا ۳ رن ...

من خیلی وقته مدرسم تموم شده اینا صرفا واسه حال خوبم میخرم😅