2733
2739

خالم گفت چون بابات کارگره خواستگار خوبی ک تو منتظری برات نمیاد ب دختر من نگا نکن ک شوهرش شغلش دولتیه نشین شاهزاده سوار بر اسب سفید بیاد قبول کن یکی همینارو 

توروخدا بگین چیکار کنم دلم خیلی شکست از حرفش میدونم راست میگه 

شما الان بخواین برید خواستگاری اول ب چی نگا میکنین تورو خدا راستشو بگین 

کاربری دست سه تا رفیق جون جونی😁

حقیقتا به حجب و حیاش

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

ببخشید خالت حسوده

دقیقن داره با حرفاش ثابت میکنه بجا اینکه به حرفاش فک کنی قطع رابطه کن

انقدر حسوده چشم نداره ببینه یه ادم بهتر پولدار تر از دامادش بیاد بگیرتت اگ کسیم پیشنهاد داد یا معرفیت کرد قبول نکنی یه موقع 

و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
این چ حرف زشتیه اصلا ربطی به این چیزا نداره ایشالا یه قسمته خوب نصیبت میشه

ممنون عزیزم دعا کن برام موفق بشم لااقل خودم سح خانوادمو ببرم بالا مامانم دلش شکست خیلی همش دل مامانمو میشکنه

برات مهم نیست سطح مالی خانوادش چجوری باشه اخه همه ی پسرای الان پدرزن پولدار میخوان بخدا دیدم ب چشم&n ...

خیر نه سطح مالی نه زیبایی افسانه ای

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
معذرت میخوام ولی خالت اصلا شعور نداره و بویی از انسانیت نبرده 

بخدا اینجا همینجوریه الان کوچیکتر از من عروس شدن چون سطح مالی خانوادشون خوب بوده منی ک نمیخوام از خودم تعریف کنم واقعن قیافم از اونا بهتره یکم اینقد بدبختم