2737
2739

اول بگم که کاربر آقا هستم 

من گیج گیج بودنم اینکه مسیر بهتری هم وجود داشت که وقت کمتری بگیره که اللان به تنگناه نرسم تو آرزوهام . یه وضعیت نسبی که پیدا کردم دیگه یادم رفت برا چی این همه سال جنگیدم که بعدش به چی برسم تو همون موندم و فک کردم وضعم خوبه و گیر کردم که دیگه سخت دارم میام بیرون و دور و دیر که مسیر خوشبختیم عین یخ در حال آب شدن . مثلا در حد سه ماه فقط اینجا مشاوره دادم به جای اینکه کلی نمونه کار بسازم الان راحت ماهی سی تومن رو داشتم که مسیر ضرب برا پرواز و بقیه چیزا رو جور کنم تا هی ضربدر دو بشم با سرعت بالا و در نهایت به آرزو هام برسم 

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اعتمادم ب آدمای اشتباه..

اسیب جدی بهم نزد ولی ادامه دار میشد چرا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من به اشتباه هام از روی فرصت و حکمت نگاه میکنم 

درسته که یسری اتفاقا رو هنوز حکمتشو نمیدونم اما بوده که یمدت الکی به کسی دل بستم که پوچ بود اما شاید خدا یه مصلحت قرار داده بود درس🙂👍...

بهترین کار همینه که فقط به فکر خودت باشی  
2740
یکم مشکل تون رو گنگ مطرح کردین  من شخصا تو زندگیم اشتباه خاصی نداشتم

آره خوب خیلی نمی‌خواستم بگم چیه ولی واقعا حس حیفی میکنم 

منظورتون اینه ک فرصت هاتون رو از دست دادین؟  خب تموم نشده که از اینجا به بعد درس بگیرید و دیگه ...

هنوزم وقت هست ولی اونطور که میخواستم نه